Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A kábeltévén miért változtatjá...

A kábeltévén miért változtatják meg a csatornákat?

Figyelt kérdés
Tegnap például még volt viva meg MTV ma meg más van helyettük ráadásul olyan hogy még szarul is megy! Ezt most miért kell? És hol tudom nézni ezeket az adókat neten?
2010. jan. 9. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a Digi tévé előfizetője vagy: a Digi nem tudott megállapodni az árakban MTV, a Comedy Central és a Viva tulajdonosával (a Viacommal), sőt a TV6-ot is kivette (annak meg a svéd MTG a tulajdonosa). A neten nem tudod ezeket nézni egyelőre.


(A Digi tévé sajnos ilyen: azért, hogy olcsóbban adja a csomagjait, arra készteti a tévétulajdonosokat, hogy lenyomják azokat a díjakat, amit kérnek a szolgáltatótól. Az előfizetési díjak tört részei a tematikus és/vagy kis csatornák felé vándorolnak, mondjuk a Discoveryért havonta mondjuk vagy 40 Ft megy a Discovery tulajdonosának.)


Nálunk a T-Home-nál nem hogy csökkent volna a csatornaválaszték, hanem nőtt: van három új adónk (a Life, az Ozone és a FEM3). VAn négy tévénk, hármon a nagy csomag megy, nekem csak a kicsi csomag van előfizetve, de így 1000 Ft-ért kapok havonta 16 adót).

2010. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehát ez így igazságtalanság. Én azokra a csatornákra fizettem be amiket most megszüntettek, nem azokra amik helyettük lettek. Na mindegy, azért köszi a válaszod. :)
2010. jan. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!