Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem szeretitek az Éjjel...

Miért nem szeretitek az Éjjel Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó néha vannak benne izgalmas dolgok is . Ez is csak egy sorozat mint a többi.
2013. márc. 29. 11:37
1 2
 11/13 mikasa ***** válasza:
én is utálom nekem csak egyszerüen nem jönn be
2013. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gagyi, sablonos történet, közönséges az egész, ostoba, egysíkú szereplők, rossz színészi teljesítmény, kiszámítható és állandóan üvöltöznek. Ez is csak egy sorozat, csak az átlagosnál sokkal gyengébb színvonalú! Egy nagyon buta sorozat, egy tömegszar.


Láttam kényszerből vendégségben néhány részt belőle, azok alapján ítélkezem... elég is volt. Szánalmas.

2013. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem arra jó,hogy este amikor fáradt vagyok,csak bambulok és szórakozom rajt.Szerintem vicces az egész.másrészt meg inkább ezt nézem mint a győzikét...nincs valami nagy kínálat...minden csatornán ugyanaz a f-os megy,brazil szappanoperáktól elkezdve,főzőműsor stb...discoveryn se mindig az megy amit kedvelek,ha megunom akkor átnyomom a pv-tvre.Mert horgászni királyság. :D
2014. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!