Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek Budapestet? Mi a...

Szeretitek Budapestet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Koszos, büdös, az emberek között sok a bunkó, semmi pénzért nem élnék ott.
2013. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 klgdrtz válasza:
100%
Szépnek szép de szerintem túl zsufolt,ám bulikban hatalmas!!!!! :)
2013. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Egyetértek az elsővel. Én a suli miatt félig-meddig ott éltem 2 évig, igaz, hétvégén hazajöttem. Nem tudtam megszokni, zaj, büdös, rohanás, kosz, idegbeteg emberek. Inkább utazom több órát naponta már, mint hogy ott éljek. Faluban lakom, nem vmi izgalmas, de legalább tiszta a levegő, csend van, és el lehet menni pl. biciklizni, mert normális bicikliút van, nem az bpi bicikliút-utánzat.
2013. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom Budapestet, mondjuk én Budán, a 11. kerületben laktam. Nekem Budapest: gyönyörű épületek, kulturális rendezvények, bulik. Építészetileg, fekvésileg is fantasztikus. Bár ezt nem mindenki tudja értékelni.
2013. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
Igen, nem mindenki tudja. Ugyanis vannak olyanok, akik igényesek, szeretik a tiszta levegőt, nem szeretnek kutyasz@ros járdákon sétálni és 40 éves kigyulladó metrókkal közlekedni. Ezt a kiállítás, kulturális rendezvények dolgot meg minden büdipesti úgy írja,mintha ő állandóan kiállításokra járna meg rendezvényekre.
2013. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért is kell személyeskedni ilyen agresszívan?

A stílus maga az ember.

2013. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
En nagyon szeretem Budapestet, a videk is tud szep lenni a maga nemeben de ott nem nagyon van mit csinalni...
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

63% Neked valami frusztrációd van?


Faluról költöztem fel Budapestre és élvezem. Élvezem azt, hogy nem kell az idióta pletykáktól, bámulástól tartanom.

2013. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Én közel lakok Bp-hez és semmi pénzért nem költöznék el vidékre,mert kihalt és félelmetes.Délután 3 óra után már mindenki bezárkózik,szerintem ez elég nyomasztó.
2013. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, 62%, nem 63%


És még te idegbeteg-emberezel. Olvasd már vissza milyen stílusban irkálsz.

2013. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!