Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek Budapestet? Mi a...

Szeretitek Budapestet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én laktam Bp-en 3 évet de nem mennék vissza. Jobb itt egy megyei jogú városban.

Bulik, közlekedés nagyon jók. Az emberek teljesen életuntak, negatívak és persze bunkók. A közbiztonság a vidékhez képest pedig borzasztó.

2013. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Én ott születtem, ott is élek. Van, ami tetszik benne, van, ami nem.

Szeretem, mert sokféle rendezvény van, szép a város, bármelyik része jól megközelíthető.

Nem tetszik, hogy sokan nem vigyáznak a tisztaságra / szemetelnek, graffitiznek ,/sok hajléktalan, az emberek idegesek és rohannak.

Aki meg fentebb gorombán leszólta Budapestet és lakóit: csak magadat minősíted, mindenki ott lakik, ahol akar, vagy ahová a Sors vitte.

2013. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem minden városnak megvan a maga utánozhatatlan szépsége. Budapest is nagyon szép (lehetne.) Az emberek cseszik el, akik szemetelnek, tolakodnak, lökdösődnek és nem vigyáznak a városukra. De hát bunkók mindenütt vannak. Pesten is csak relatíve van sok paraszt, hiszen több az ember, mint mondjuk Sopronban, így nagyobb eséllyel futsz bele tahókba. Én személy szerint kedvelem Pestet, szeretek itt élni, mégha néha nagyon elegem is van belőle. De szerintem ugyanúgy megtalálnám a helyem egy kisebb faluban. Az élet mindenhol lehet szép és kalandos, csak nyitott szemmel kell járni és pozitívan gondolkodni. :)
2013. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Igen, élnék ott, de csak Budán. A pesti rész koszosabb, büdösebb, 10 méterenként hányás szárad a járdákon.
2013. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten, bár nem a belvárosban nőttem fel. Sosem szeretnék máshol élni. Most a 22. kerületben lakom, de rengeteg helyen járok. Nagyon szeretem ezt a várost. :) Csodálatos szerintem a hidak, a kivilágított nevezetességek... annyira szép!
2013. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!