Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem szeretitek az Éjjel...

Miért nem szeretitek az Éjjel Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó néha vannak benne izgalmas dolgok is . Ez is csak egy sorozat mint a többi.
2013. márc. 29. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Én szeretem!:D
2013. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek: te miért nem szereted az igényes, jó filmeket, sorozatokat?

Ha szeretnéd, akkor nem kérdeznél ilyet!

2013. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

pár rést láttam..elég is volt.arról szól hogy ki kivel b*szik (elnézést kifejezésért) vedelik a piát,vagy ki csal meg kit.19 éves létemre ez ne mtud lekötni,inkább szörnyülködök hogy talán a médiának is köszönhetjük hogy a mai ifjúság azért olyan,amilyen.itt már nem arról van szó,hogy a szerelem szép,a szerelem örök,hanem éljünk a vágyainknak,csesszük át a másikat ott ahol tudjuk,csaljuk orrba-szájba.és persze akik ezt nézik,gondoljákez igy van jól,tudat alatt manipulatív az egész rendszer.Szerintem.


Ugyanakkor azoknak jó csillapitás akik szerették mónika showt (üvöltözés,másik lehordása mindenkinek) vagy a való világot,és még olcsóbban is kijönnek vele..szerintem,vagyis é nígy itélem meg :D


19F :)

2013. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én megnéztem egy részt, de őszintén se eleje se háta nem volt. De most őszintén, pár fiatal "tróger" mindennapjait levideózzák és várják, hogy nézzem? Sőt...kinek van este energiája és ideje, hogy ilyesmit nézzen? Mi a jó ebben? Nemrég láttam a részt és az volt benne a nagy dolog, hogy az egyik úgy volt, hogy elmegy bulizni, oszt mégsem tette. Ennyire buta az átlagember (tisztelet a kivételnek), hogy ilyesmire szüksége van? Egy kicsit el kéne gondolkodni, hogy merre is tart a világ. Már csak az nem fér be a fejembe, hogy 12-es karikával mutatnak egy olyan műsort ahol mindenki megdug mindenkit nyilvánosan. Az rendben van, hogy nem mutatják a szofisztikált részeket, de azért a célzást mindenki érti. Én szívem szerint az RTL-t és a TV2-t be is perelném, csak sajnos a buta többség elvakultan elátkozna, és sajnos a többségben az erő.
2013. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint utálom azt a sz@rt -.-

3. válaszoló válasza nagyon tetszett, és teljesen egyet értek vele. Csomó hülyeséget látnak belőle, és a való életben csodálkoznak, hogy mindenki meg/átbsz mindenkit....

2013. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
jó kis műsor ez ne szidjátok mert szétcsapok köztetek!!!!!!!!
2013. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondta az óvodás és beállították a sarokba.
2013. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mert pazarolja az időmet
2013. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert az egész nagyon megvan játszva , szóval nem nagyon tükrözi vissza a valóságot , és én személy szerint nemis nagyon szeretem az ilyeneket , a való világot is utálom , időpocsékolás...
2013. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert az igényesebb embereket meg sem próbálják célozni.
2013. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!