Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szeretitek ezt az új The...

Anime666 kérdése:

Ti szeretitek ezt az új The Voice tehetségkutatót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Párom nézi, engem nem tud lekötni.

Sőt, mióta feltűnt benne a büdi szilárd nevű szánalom, tuti nem fogom követni, ritka irritáló személyisége van.

2012. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, én nyomon követem a külföldi Voice-t is, ezért akaratlanul is ahhoz viszonyítok. (sajnos) A színvonal valóban remek, bár az első adás kicsit döcögősen indult szerintem, a zsűri is elég rutintalannak tűnt, ahogy a műsorvezető is. Reménykedem benne, hogy a fantasztikus koncepciót még ez sem tudja tönkretenni, bár Somló Tamás kritikán aluli véleményem szerint. Konkrétan figyeltem az első perctől fogva, egyetlen értelmes, építő jellegű hozzászólást nem bírt intézni a szerencsétlen versenyzőkhöz, akik nem mellesleg többségükben olyan félénkek voltak, hogy megértem miért csak ebben a versenyben mertek elindulni, amelyben a zsűri háttal ül. Az X-faktorból nyilván kiszórták volna őket, így hát felmerül a kérdés, mi is a színvonalas műsor? Ahol maga az adás van színvonalasan felépítve, ám silány tartalommal feltöltve (Voice); vagy az, ahol a műsor kereteit töltik ki színvonalas karakterekkel (X-faktor)? Igaz, a faktoros zsűri és a beállított közönség igencsak aláássa, amit a versenyzők nagy fáradsággal felépítenek, de erről majd egy másik topikban. :) Összességében mégis érdekes a Voice, mert új, mert HD, és mert (hál' Istennek) profi énekeseket is hallhatunk majd benne végre, akik második esélyért küzdenek. (Na de ez fair egyáltalán?...)
2012. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!