Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szeretitek ezt az új The...

Anime666 kérdése:

Ti szeretitek ezt az új The Voice tehetségkutatót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi új nincs benne, az elején 3 percre hátat fordítanak? menjmááááá'
2012. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Én a közönségben ültem, mint fizetett tapsoló, két felvételen voltam. Hát, nem egy nagy szám, nekem annyi elég is volt, úgyhogy a tévében nem is nézem. A dalok némelyike áthangszerelve szörnyű, meg nem is értem, minek kell oda zenekar, hiszen csak fél percig énekel egy-egy előadó. A választott dalok se a legjobbak. A zsűri is erőltetett.

Egy szó mint száz: sokkal fiatalosabb, lendületesebb és szórakoztatóbb az X-faktor, de még a Megasztár is jobb volt. "Profi" énekesek ide vagy oda.

Több helyen hallom-olvasom ,hogy az emberek nagy részének nemigen nyeri el a tetszését a Voice.

2012. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik is meg nem is. Nagyon jó énekeseket mutatnak be, és a mentorok(?) is tetszenek. Viszont az nem tetszik, hogy a bemutatások miatt nincs is idô az énekesekre. Misi meg Andi nagyon túljátsza, ôk nagyon tudnak idegesíteni. A mûsorral több bajom nincs, sôt inkább tetszik mint nem. (:
2012. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik,nem szeretem.

X faktor szazszorta jobb.

2012. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, végre már kevés a hamis hang.

Nagyon zavart, hogy rengeteg olyan szerepelt énekes műsorokban, aki nem tudott énekelni.

Akkor hol a példa, miről beszélünk?

Azért legalább tudjon már énekelni, akit odaállítanak.

2012. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik. Olyan Made in China feelingű, erőltetett, gagyi.

Viszont az tényleg pozitívum, hogy itt legalább tudnak énekelni egy bizonyos szinten.

2012. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik, főleg mert tényleg enm juttatják tovább azt akinek nincs hangja. Azzal nyerte el igazán a tetszésemet, hogy Pál Timit nem jutatták tovább.
2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!