Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek a Showder klubot?

Szeretitek a Showder klubot?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősöm szerint fárasztó,meg sok a favicc. Én meg vihogok rajta minta a fakutya,még egyedül is. Nektek mi a véleményetek?


15/L


2012. máj. 18. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A régi motorosok jók benne: Bödöcs, Dombóvári, Kiss Ádám, KAP, Aranyosi, Beliczai, meg a Szomszéd néni.

A többiek tényleg nagyon erőltetettek, és soknak még nevetni sem lehet a viccén. Viszont a régieket akár 100-szor is meghallgatom újra és akkor is tudok nevetni rajtuk.

2012. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Áhh,végre egy ember aki szereti. És Hadháziról mit gondolsz? :D Nekem ő a kedvencem,meg a Szomszéd néni :D
2012. máj. 18. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont most akartam mondani, hogy Hadházit hozzácsaphatnánk még a listához.


Meg szerintem Rekop György is nagyon jó, csak sajnos alig kerül színpadra.

2012. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaj végre korombeli aki szereti!!:)

szintén 15/l vagyok és oszt.társaim közül senki se szereti persze a vv-t azt mindenki...

egyetértek az elsővel a régiek nagyon jók ( Hadházi,Kap,Kiss Ádám,Bődőcs,Rekop György,Szomszéd nénik,Kőhalmi,Trabarna,Dombóvári)nekem ők a kedvenceim:))

sokat már élőbe is láttam:P


15L

2012. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23:07 vagyok.


Megjegyzem Rekop Gyurit azért is szeretem, mert napra pontosan 10 év van köztünk (Mindketten márc. 9-én születtünk :P)

2012. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régebben mikor indult, sokkal jobb volt. Bár most is röhögök rajta, de inkább a régieken (Kiss, KAP, Beliczai, Dombóvárin főleg!!!, Bödőcs, Kőhalmi, Benk, Hadházi, Csenki). Az újak viszont csapnivalóak :/ Kőhalmi önálló estje viszont nagyon jó volt :D

21/L

2012. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen? Szerintem kőhalmi önálló műsora kritikán aluli volt. Az, hogy tele volt tolva reklámokkal egy dolog, de nem igazán volt vicces, és őszintén szólva valami speciálisabb dologban reménykedtem. De nem.


Csenkit meg nagyon nem bírom, egyszerűen nem vicces a csóka. Csenki egy senki :)

2012. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző!!


Röviden elmondom amit gondolok: Csinálj jobbat !:))

2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tipikus hozzáállás, ha nem tudsz rendes érvet felhozni, jön a "csinálj jobbat". Én nem ezzel foglalkozom, de nem is kell leköröznöm kedves Kőhalmi urat ahhoz, hogy kritizálhassam. Ő mint humorista ténykedik, így egyértelműen van egy szint, amit meg kell ütnie. Na ez nem sikerült a múltkor.


Vagy szerinted csak akkor van jogod kritizálni egy hibásan legyártott íróasztalt, ha te már csináltál jobbat? Ne nevettess...

2012. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, de vannak benne olyanok, akik nagyon erőltettek. De amúgy összességében egy szórakoztató kis műsor.
2017. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!