Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok az x faktoroskohoz?

Mit szoltok az x faktoroskohoz?

Figyelt kérdés

Nem lett az idei csapat, kicsit gyenge? Es telis tele protekciosokkal?

Szabo David - szinesz

Zambo Krisztian -apuka


2012. okt. 7. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Figy, én most leírom, elvileg Zámbó Krisztián kiesik.
2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

A másik, h nem értem én ezt, a két hülyegyerek továbbjutott, holott egy nagy nulla mind kettő.

Meg nem egy ilyen van, ezt a Stonet se értem.

2012. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát pedig Zámbó tovább jut..
2012. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez 100% biztos infóból tudom.
2012. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En meg most leirom, hogy tovabb engedik, mert Zambo ...
2012. okt. 7. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazatok lett.
2012. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak azt sajnalom hogy nem lehetett fogadni rajuk,

eladtam volna a lakasom es megduplaztam volna ezen a ket csokoson (Szabo es Zambo) ))))

2012. okt. 7. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

ÉN ezt nem értem,

csobot adél, zámbó krisztián, a 2 rapper, a sírós bea mit keresnek bent???? kiejtették a jókat!!

2012. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez az xfaktor évről évre rosszabb.. Az első nagyon jó volt Vastagékkal, Nikolasszal, Vecával, a második gyengébb volt, most pedig a nagy nulla.. Mi az, hogy tovább engednek ennyi cigányt? Várják, hogy majd a rokonok besegítenek a szavazásba? Zámbó Krisztián alap, hogy továbbjut, ha már a Jimmy fia, hiába volt hamis a múltkori válogatón, Fehér Zoltán egyértelmű, hogy nem színpadra való evvel a nyávogásával és kiállásával, Lass Bea szó szerint nem normális, látszik a viselkedésén. Kiejtik a jókat, a rosszak maradnak. Az biztos, hogy nem a mentorok választása volt ez, hanem a nézettség miatt kellett így dönteni, na de könyörgöm ki akarja ezeket nézni? A tehetségekre vagyunk kíváncsiak, nem arra, hogy ki a legbénább az idén..
2012. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván arról van szó, hogy azokat kellett berakni, akikre a sok tizen-huszonéves lány szavazni fog, ezáltal vastagodik az RTL pénztárcája. A fiúknál egyértelműen azokat kellett betenni, akik legalább kinéznek valahogy, még ha a hangjuk megegyezik egy '76-os gyártású porszívóéval is, tekintve, hogy az SMS-t beküldők közel 60%-a, a 14-28 éves korosztály lányai lennének.

Éppen ezért a lányoknál már nem ilyen szempontok döntöttek (bár megjegyzem, hogy a kinézet sem volt utolsó szempont), hanem azok kerültek be, akiket el lehet adni. Na most azt a romániai primadonnát egy szakmai és elfogulatlan zsűri az első forduló után rakta volna vissza az első vonatra. De nem így lett, ugyanis például róla kb. három oldalt le tud hozni bármelyik szennylap, amiért az RTL szintén megkapja a maga kis részét az egészből. A Zámbó gyerekről pedig felesleges beszélni... ha az apja nincs, a táborban kiesik. De Jimmy-nek a mai napig is olyan tábora van, akik gond nélkül el fogják vinni a gyereket az 1-6ig az SMS-ekkel.

A döntések mögött egyértelműen a pénz és marketing van, ugyanúgy, mint az elmúlt széiák mindegyikén. A "sztárok" 1-2 éven belül eltűnnek a süllyesztőben. Ízléstelennek tartom, hogy ezt hívják "tehetségkutató műsornak"...

2012. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!