Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » EURÓVÍZIÓ! MIt szóltok hogy...

EURÓVÍZIÓ! MIt szóltok hogy sikerült szerintetek a próba?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pr85K0WQ0vo&feature=fvwrel

szerintem egész jól szól bár ott élőben biztos dinamikusabb!

szurkolok!!

az msot mellékes hoyg nem fogunk nyerni, de nagyon sok helyen dicsérik a magyarokat és a kritikák is egész jók!


2012. máj. 21. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Komolytalan dolog ez az egész! Wolf Katit istenítették, aztán tök utolsó(előtti) lett. Miért? Mert szláv a szlávra, német a németre, spanyol a spanyolra, angolszász az angolszászra szavaz! Mi mindig csak TÖK UTOLSÓK lehetünk ezen a "dalfesztiválnak" nevezett marhaságon.

[link]

2012. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel ez a negyven évvel ezelőttről itt ragadt "ESZTRÁD" műsor? Ennél még annó a régi magyar Táncdalfesztiválok is jobbak voltak. Megmondjam, ki fog nyerni? Az orosz versenydal, mert a volt szovjetek is egymásra szavaznak.
2012. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
hiába lett jó, mi úgyse fogunk soha Euróvíziót nyerni... ENNYI!!
2012. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó a magyar együttes de akármilyen is a mezőny, nem fognak nyerni. Sajnos. Értelme sincs szurkolni nekik.

Max akkor lenne esélyünk ha olajat szarnánk és tekintélyünk lenne a világban. Ez a műsor soha nem a tehetségről szólt.

2012. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Wolf Katit is rengeteg helyen dicsérték, aztán Németországban elterjesztették róla, hogy transzvesztita....ami azért valljuk be, elég pofátlan dolog volt, főleg ha mi ezt terjesztettük volna a németek Lénájáról, akkor ők tuti országosan felháborodtak volna...


Nem voltak rosszak a próbák, vannak jó számok, de szimpátia szavazás az egész. Szomorú, hogy nem lehet megrendezni úgy egy dalversenyt, hogy ne nyerjen teret a politika.

Szinte 99%-ban eldönthető, hogy ki kinek fogja adni a 12 pontokat (Ciprus <-> Görögo., Románia <-> Moldova, szláv országok egymásnak, stb), sajnos emiatt Magyarország nagyon hátrányos helyzetben van.

De nem is baj. Azoknak az országoknak van a legtöbb esze, akik kimaradnak az egészből. Minden évben megfigyelhető, hogy a pontozásnak még a leghalványabb köze sincs az előadóhoz és a dalhoz. Tavaly is a ritka sz@r produkciók jutottak magasan az élmezőnybe.


Nem tudom, hogy továbbjutunk-e a döntőbe, mert elég sok a lassú szám.

2012. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát jah tudom hogy ez csak az országok közötti szimpátiáról szól de én szeretem nézni,

Igen wolf katit is sok helyen dicsérték a külföldiek a fórumokon hogy biztos nyerni fog:D végül ott kullogott az utolsók között. de hozzáteszem hogy az élő adás nagyon gyenge volt.

én nézni fogom! kiváncsi vagyok hova teszik a rangsorba MO-ot

2012. máj. 22. 12:21
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Azért nem nyerünk, mert így álltok hozzá! Mi lenne, ha megpróbálnánk pozitívabban hozzáállni, és eldobni a tipikus magyar pesszimizmust?

Szerintem jók voltak. :)

2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehetsz te akármilyen optimista, ez minden, csak nem TISZTA verseny! Nem szakmai zsűri dönti el, ki nyer, hanem az úgynevezett "országok zsűrijei". Hogy aztán ez az országonkénti amatőr szavazás nem szakmai, hanem politikai, azt tudjuk. Görög a ciprusira szavaz, németországi török a hazaira, volt szovjet utódállamok egymásra, svájciak németre vagy franciára stb. Ennek semmi köze ahhoz, hogy jó vagy nem jó az az együttes vagy dal. Kár az ország pénzét erre a korrupt sz*ra költeni!
2012. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze, tudom én, hogy ez nem csak a dalokról szól, de a reménykedni és bízni akkor is lehet, ha már minden veszni látszik. :)
2012. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

"Azért nem nyerünk, mert így álltok hozzá! Mi lenne, ha megpróbálnánk pozitívabban hozzáállni, és eldobni a tipikus magyar pesszimizmust?"


Ez szép és jó, csak ugyan ez volt Wolf Katival is. Egy csomó ország elismerte, hogy nagyon jó, díjat is nyert, a németek (elmondásuk szerint) imádták, aztán a sor végén kullogott, akkor sem engedték nyerni. Hiába az optimizmus, maga a pontozási rendszer van teljesen rosszul összeállítva. Nem szakmai zsűri dönt, de szerintem a közönség szavazatai sem nyomnak sokat a lantban, bár lehet, hogy tévedek.


Kiküldhetnénk akár Lady Gagát vagy Céline Dion-t is, akkor sem nyernénk meg. Wolf Katinál is behozták a politikát, rá azt mondták, hogy "Orbán Viktor kegyeltje".

Ezek után szerintem lehetünk akármilyen optimisták és reménykedők, felesleges ezen a sz*ron indulni. Csak a pénzt viszi.

2012. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!