Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted kit kellett volna...

Szerinted kit kellett volna küldeni az euroviziora?

Figyelt kérdés

Szerintem Királyék voltak a legjobbak...az ő számuk volt a legfülbemászósabb...szerintem velük elég jó esélyünk lett volna.

Compact disco-ból meg sok van, jó, de nem olyan, amit még utána is dúdulsz...



2012. febr. 12. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,Királyék szerintem is jók voltak,ráadásul Lindának szép hangja is van. Talán még Fábián Juliékat. Ők igazán különlegesek szerintem,Juli markáns hangja szuper. Amúgy ide bárkit küldhetünk,ha a világ legjobb előadóját küldenénk egy szuper számmal,akkor se nyernénk :) De ha az általam említett két előadót küldtük volna,legalább megmutathattuk volna,hogy mi ilyet is tudunk :)
2012. febr. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Partyzän- 8 nap


Rohadjanak meg, a legjobb zenészeket még csak nem is jelölik.

2012. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a szemüveges gyerek jól danolt
2012. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az Untried és a This love c. nótáknak drukkoltam, bár az elődöntőben mindkettő jobb volt. Caramel viszont életemben először elvarázsolt, amitől én lepődtem meg a legjobban! :D Szuper előadás volt, a dal is meggyőzött! Biga is vitathatatlanul jó volt, s a Like a child is jobban tetszett most. Kérdésedre válaszolva tehát én Királyékat vagy Nikát küldtem volna.


De sportszerű leszek: gratulálok a Compact Disconak, a dal nagyszerű, és ők maguk is, sok sikert kívánok a versenyen! Immáron ők fognak minket képviselni, és én nagyon fogok szorítani! :)

2012. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jól döntött a zsűri.
2012. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ki nyert? Nem tudotok egy oldalt, ahol vissza lehet nézni a számokat, sajnos lemaradtam az egészről.
2012. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Compact Disco nyert. Amúgy a számok nagy része fent van youtube-on.
2012. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Compact Disco :)
2012. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Heincz Gábort. A Compact Disco a második kedvencem volt.
2012. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Királyékat vagy Fábián Juliékat. Én egyébként Puskást is nagyon sajnáltam:S Nagyon meglepődtem, rengeteget fejlődött a hangja a Megasztár óta. Persze mivel volt eléggé pörgős a száma, megértem, hogy nem került be.

De a Compact Discot nem igazán értem... A zenéjük nagyon jó, de a csávónak kegyetlenül gyenge a hangja élőben.

2012. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!