Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezért kellett kiesnie Alexának...

Ezért kellett kiesnie Alexának, hogy Lil C továbbjusson és a 6-ban kiessen?

Figyelt kérdés
Az a béna Rocktenors meg bent maradt. Eskü, ha ők nyerik meg, jövőre nem nézek X Factort.
2011. nov. 20. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az emberek süketek.. komolyan a végén: Tarányi és Kocsis ..? hát komolyan mondom megáll az eszem..
2011. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Látod.
2011. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lil C és Rocktenors a volt a leggyengébb tegnap... Lil C ki is esett szerencsére, de lehet, hogy a Rocktenors-szal szemben továbbjutott volna, így nem is baj, hogy egy sokkal erősebbel párbajozott... Jövőhéten Pá Rocktenors ;)
2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a Rocktennors mit keres még itt -.-"

Vagy 3-szor párbajoztak már, és nem jó! és nem értem, hogy ezt hogy nem hallják. De..hát vannak furcsaságok az X.faktorban, engem Keresztes drámái irritálnak -.-"

2011. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!