Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor? Hogy gondolták...

X-faktor? Hogy gondolták néhány ember bekerülését?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy például Csobot Adél mit keres a ,,legjobbak" között...3 fellépésből 2-őt elrontott, és olyan beképzelt, hogy azt már tanítani kéne...meg van még egy pár ember, akiket nem értek...

Ti mit gondoltok?


2012. okt. 1. 05:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Szolga Józsit én sem értem,miért nem került be,mert hát aki ismeri a zenekarát,netalán még koncerten is volt,az tudja,h ő baromi jó.biztos azért nem,mert problémázott a táncoláson.de hát basszus,abszolút nem az ő stílusa ez az egész!szerintem ez lehetett a gond,meg az,h nem volt saját drámája,nem sírt,nem picsogott,hanem tök normális.
2012. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31. hozzászóló!

Igen, így van.

Aki kicsit is ismeri Józsit, akár személyesen, akár koncertekről, vagy máshonnan az tudja, hogy ez nem az ő világa. És nem is értem, hogy ez miért akkora probléma az RTL-nek, nem lehet mindenki ugyanolyan, az tök unalmas lenne. Biztos nem találták elég ,,celebesnek" ezért kellett mennie...

Eléggé kezdek kiábrándulni az X-faktorból, igazából kíváncsi vagyok a Voice-ra, mert ott a mentorok tényleg nem látják az előadót. Szerintem a Voice rá fog verni az X-faktorra, mert újdonság és mert szerintem izgalmasabb az egész története.

2012. okt. 4. 08:50
 33/33 anonim válasza:
Én sem értem, sokan úgy odavannak Adélért..hibázott, elbileg meg hang dönt.. A Krisztián szerintem meg szak az apja dalát tudja..
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!