Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor? Hogy gondolták...

X-faktor? Hogy gondolták néhány ember bekerülését?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy például Csobot Adél mit keres a ,,legjobbak" között...3 fellépésből 2-őt elrontott, és olyan beképzelt, hogy azt már tanítani kéne...meg van még egy pár ember, akiket nem értek...

Ti mit gondoltok?


2012. okt. 1. 05:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

A végét elaludtam. Végül kik kerültek be?

Na az az Adél tuti a stílusa miatt került be, azt hittem kiesik!

2012. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Hú, hát hallod... iszonyat!

Jó, sok jó ember bekerült, de áááh... Adél mit keres ott? 7. ,,lány"...7.? Ez mi? Akkor ezzel az erővel bekerülhetett volna 7.-ként a fiúk közé a Flóris srác, 8.-ként meg Szolga Józsi. Meg a Kovács Erika? (szerintem őt nagyon gyorsan ki fogja szórni a Keresztes Ildi, ő nem értett egyet azzal, hogy bekerüljön szerintem.) Kész röhej.

2012. okt. 1. 06:21
 3/33 anonim ***** válasza:

Végül megtaláltam ki jutott tovább!

Nem értem, hogy Zámbó Kriszitán, P.J.Z., Lass Bea, Csobot Adél, miért került be, mert ezek kritikán aluliak voltak!

2012. okt. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Jaj igen Kovács Erika is hibázott!
2012. okt. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Jó, Zámbó kissé elrontotta a tegnapit, de szerintem azért van hangja.

Lass Bea... szerintem ő leginkább érzelmileg nem fogja bírni a nyomást. Meg mondjuk csak üvöltözött tegnap, nekem se a kedvencem:S

A két tróger hát igen:DDDD Szerintem ők ki fognak esni hamarosan, érthetetlen, hogy mit makognak...

2012. okt. 1. 06:30
 6/33 anonim ***** válasza:

Krisztiánnak jó hangja van igen, de rontott!

Tuti megvan már a nyertes! De nem értem én ezt a zsűrit!:-S Szánalmas, hogy azt a két semmirekellőt PJZ-t minek rakták be! Semmi értelme amit csinálnak!

2012. okt. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Így van!

Komolyan én sem értem, hogy miért van bent pár ember, holott sokkal jobbakat hagytak a ,,levesbe" menni...

Kovács Erika is olyan beképzelt meg szegénynek annyi lehet az IQ-ja, hogy az fájdalmas:D A legelső előadása is olyan volt, mint egy direkt suttogva éneklő csajé, mert tudja magáról, hogy nincs jó hangja. Aztán annyit mondtak, hogy ,,sztáralkat", csinos meg blablabla... hát szerintem nem egy nagy cucc. Vékony, azt ennyi. Fejre meg mint anyukám elrontott kalácsa:D Flórisról meg Szolgáról mi a véleményed?

2012. okt. 1. 06:40
 8/33 anonim ***** válasza:
Arustei Andi-t sajnálom, hogy nem került be, pedig jó hangja van!
2012. okt. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szolga József jó volt, szerintem!
2012. okt. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Flóris is jó volt. Áh nem értem én ezt a zsűrit!
2012. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!