Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor? Hogy gondolták...

X-faktor? Hogy gondolták néhány ember bekerülését?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy például Csobot Adél mit keres a ,,legjobbak" között...3 fellépésből 2-őt elrontott, és olyan beképzelt, hogy azt már tanítani kéne...meg van még egy pár ember, akiket nem értek...

Ti mit gondoltok?


2012. okt. 1. 05:26
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hát Andi szegény még a Megában is volt...:/

Zsűri úgy végzi néha a munkáját, hogy? Hát hogy is? Szarul:D

2012. okt. 1. 06:54
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen eléggé!

Szerintem, meg van/volt nekik adva, hogy ki kerülhet be és pl. Adél eléggé pletyka gyanús lány, jó kis hasznot hoz majd az RTL-nek. Ez a véleményem a bekerüléséről!

2012. okt. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Igazad van, valószínűleg ez áll a háttérben, a sok lé...

De ahogy az a csaj teszi magát, meg szerintem túl sokat hisz magáról...-.-

2012. okt. 1. 07:13
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy bekerült (szerintem az élőbe is be fog), még beképzeltebb lesz!
2012. okt. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Féltem a tévémet:/ Nehogy nekidobjak valamit a show közben Adél láttán/hallatán ....
2012. okt. 1. 07:23
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy Adél rosszul énekel, de ennyi hiba után másokat simán kivágtak. Csak hát a csávó kint szomorkodott miatta, és kell az RTL-nek a szerelmi szál.
2012. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Így van meg van adva általábba hogy ki jusson tovább

aki többet hoz a konyhára többen szavaznak,nagyobb vÍzet kavar akit mutathatnak a fókuszban hogy szerelem az x-faktorba

2012. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

A Flóris az a srác, aki a tesójával indult, a Johannával?

Ő szerintem fantasztikusan jó volt, mikor először hallottam, tutira biztos voltam benne, hogy bejut... és még nagyon jól is néz ki.... őt nagyon sajnáltam... Zámbónál jobb volt... :(

Adélt se értettem... hát csakis a stílusa miatt juthatott idáig...

2012. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Igen, a Flóris a Johanna testvére:)

Tényleg elképesztően jók voltak, és mégis mentek...:/

Az igazat megvallva én személyesen ismerem a Szolga Józsit, többször hallottam már énekelni, és nagyon tehetséges ő is, nem értem, hogy miért nem jutott tovább...

Gondolom vele úgy voltak, hogy ,,áh, már van zenekara, meg 2 fonogram díj, akkor minek már?" csak sajnos azt nem nézik, hogy tehetséges. Tényleg nem tudták megemészteni a stílusát...

2012. okt. 1. 09:28
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Engem ettől az Adél leánytól kiver a víz, borzalmas a stílusa. Remek érzékkel válogatják be mindig azokat akiktől feláll a szőr az emberiség zömének a hátán. A szimplán cuki stílustól is kivagyok, de a cukiribi stílus meg egyenesen a halálom. Max akkor venné be a gyomrom ha énekelne olyan teljesítménnyel mint először. Az a girnyó 6 szál hajú karaokes csaj is szörnyű, még nekem is több hangom van. A Tímea nevű csajszi viszont kiváló. A többi csoportban nincs olyan személy akitől eret vágnék magamon, bár azt a két csávós felállást furcsállom, mert nem érteni miről magyaráznak.
2012. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!