Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bűvészet, vagy varázslat? Ha...

Bűvészet, vagy varázslat? Ha bűvészet, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

A Discowery Channelen volt egy Dynamo nevű bűvész műsora hétfőn. Ebben voltak olyan trükkök, melyeket lehetetlennek tartok.

1. Olyan erőssen fújt egy sörös üveget, hogy az felrobbant tőle.

2. Valaki kezén az óra foltját egyszerűen feljebb húzta.

3. Egy talpas pohárra ráhúzott a talp részére egy gyűrűt.

4. Gondolat erejével meghajlított egy üveg poharat.

5. Egy italos üveget megcsavart.

6. Egy keskeny nyakú italos üvegbe beletett egy széles mobiltelefont (az üveg nyakán ez nem férhetett át).

7. Egy 10 fontosról lehúzta a kezével a 0-át, és áthelyezte egy 20 fontosra (lehet nem font volt a pénz, de papírpénz volt).

8. Beleolvasott több ember gondolatába (pl. sosem hallot dalszöveget talált ki egy zenésznél, meg kitalálta valaki PIN kódját).


Ezek csak a leglehetetlenebb dolgok voltak. Ezt a filmben mind az utcán csinálta ez a Dynamo nevű bűvész, ott szerezte a kellékeket a járókelőktől (pl. üveg, mobiltelefon). Hogyan lehetséges a dolog? Nekem nagyon lehetetlennek tűnik.


2012. márc. 22. 14:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Azt amikor lefújja a moziról a felirtatot azt nem tudom, de nemő a fő varázsló ebben a trükkben hanem a stábtagok.
2012. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
sziasztok és azt, hogy csinálja amikor áll az emberek előtt egy vár szerű építménynél és hátat fordítanak neki, mire két másodperc múlva meg fúj egy kürtöt és jó pár méterre egy toronyban áll? Vagy a vízen sétálás, amikor a rendőrök szedik le a vízről? Vagy amikor a nyakláncával kihúzza a torkából a cukorkát? Ez az álarcos sem fogja igazából megmutatni az igazi trükköket, szerintem csak kitalálnak egy hihető alternatívát arra hogy így is lehet csinálni, de ha elárulnák az igazi trükköket ki menne el megnézni őket??? Vagy amikor a vörös szőnyegen hátra hajol olyan Mátrixosan? ezekre csak ő tudja a választ
2012. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
sokan azt hiték Rodolfóról hogy a kabátja újába rejti a dolgokat, de mikor a kabátja úját felhúzta a kabát úját még jobban ment a találgatások, és soha nem volt egy igazi ember aki mind ezt rendesen el is magyarázta volna, de sokk volt a "kibic" benne aki jobban tudat mint maga a Varázsló azaz Rodolfo. Szóval találgatni lehet de ne esünk bele a "kibic" Majába ha lehet.
2012. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Volt idő, amikor az emberek azt gondolták, hogy a Föld lapos, gömbölyű nem lehet, mert akkor a másik "oldalon" minden leesne. Ha valamit nem ismerünk, akkor csak csodálkozunk. Amit nem tudunk konkrétan megmagyarázni, az az egyik embernek csoda, a másiknak egy rejtély, amit csodálattal néz, de nem tartja csodának. A filmen látott "mutatvány" miért csak filmen van, ha az illető ekkora bűvész, miért nem lép fel közvetlenül közönség előtt, miért csak filmen szerepel? Kíváncsi lennék mit tenne, ha meghívnánk egy száz fős, teljesen ismeretlen közönséghez?
2012. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Meg tudnál csinálni egy Bypass-műtétet a garázsban? Nem mert nem ezt tanultad sok évig és hiányzik a technikai felszerelés! Ez egy szórakoztató műsor drága cuccokkal és sok statisztával, majd ha egyszer lesz rá pénzem csinálok egy ilyen műsort nektek!
2012. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Én most láttam Dynamót először. Itt valami egészen különös, megmagyarázhatatlan dolog folyik. Szerintem ezt senki nem tudja majd utána csinálni, ehhez természetfeletti hatalom kell, ember ilyenre nem képes. Egy folyóra még senki nem tudott rámenni, pláne úgy, hogy hajók mennek el mögötte. Jézus igen. Biztos vagyok benne, hogy ugyanazt az erőt használja. Elég hihetetlen, de a volt főnöknőm is csodákat művelt velem, mire én Jézusnak neveztem őt ösztönösen, gondolkodás nélkül. Ez belülről jött, és mindenki meglepődött a környezetemben. Azóta is beszélnek a dologról. Nekem Ő Isten azóta, és nem a templomban lakik.
2012. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Üdv a (NEM) álomvilágban, kedves utolsó! Ideje kinyitni a szemeket.
2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
eddig csak az első két részt néztem meg de 3-om trükköt már megismertem az egyik amikor a gyerek vállára varázsolja a pénzt (ott volt a keze) a másik a csajoknak a hóból csinál gyémántot (látni ahogy berakta az ujjai közé) a harmadik pedig amikor átsétál az üvegen (a biztonsági őr mögött ment ki azok takarták) a telefonos trükknél látszik hogy a kabátjába dobja és a másik kezével üt rá az üvegre de itt megállt a tudományom egy biztos ügyesen csinálja
2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A Mentos cukorka és a nyaklánc(a nyaklán mintha a nyakába lenne):


Láttam hasonlót a Nagy mágusok kulissza titkaiba.Csak ott a "tű átszúródott a kezén".Mutatták,hogy előtte beragasztózza a kezét.Ráteszi a tűt és a bőrt csak ráteszi a tűre és odaragad.Olyan mintha átszúródott volna.Ez a trükkje is ilyen:

1. Beragasztózza a nyakát

2. Lenyel a Mentost.

3. Valahogy,hogy ne vegyék észre ráteszi a cukorkát

4. (Ez amúgy azthiszem a 3.részben volt)Lehajtotta a fejét.Akkor volt,hogy a bőr a nyakán összetapadt.

5. Lassan a nyakláncot húzni kezdte,és olyan,mintha a nyakából húzta volna ki.


Ennyi.... :D

2012. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dgFy7jasnU8

Ez a faszi rengeteg lelepzlező videót csinált és mindíg meg szoktam lepődni h érdekes milyen sokan nem is ismerik :)

2013. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!