Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bűvészet, vagy varázslat? Ha...

Bűvészet, vagy varázslat? Ha bűvészet, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

A Discowery Channelen volt egy Dynamo nevű bűvész műsora hétfőn. Ebben voltak olyan trükkök, melyeket lehetetlennek tartok.

1. Olyan erőssen fújt egy sörös üveget, hogy az felrobbant tőle.

2. Valaki kezén az óra foltját egyszerűen feljebb húzta.

3. Egy talpas pohárra ráhúzott a talp részére egy gyűrűt.

4. Gondolat erejével meghajlított egy üveg poharat.

5. Egy italos üveget megcsavart.

6. Egy keskeny nyakú italos üvegbe beletett egy széles mobiltelefont (az üveg nyakán ez nem férhetett át).

7. Egy 10 fontosról lehúzta a kezével a 0-át, és áthelyezte egy 20 fontosra (lehet nem font volt a pénz, de papírpénz volt).

8. Beleolvasott több ember gondolatába (pl. sosem hallot dalszöveget talált ki egy zenésznél, meg kitalálta valaki PIN kódját).


Ezek csak a leglehetetlenebb dolgok voltak. Ezt a filmben mind az utcán csinálta ez a Dynamo nevű bűvész, ott szerezte a kellékeket a járókelőktől (pl. üveg, mobiltelefon). Hogyan lehetséges a dolog? Nekem nagyon lehetetlennek tűnik.


2012. márc. 22. 14:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, megcsinalja a sorozatban ezt a trükköt vagy 5ször, ebből csak 1en latszik hogy bedobja a kabatjaba, máshol polóba csinalja ugyanezt...

Es nem hiszem hogy a vidibe amit kitett valaki, hogy egy iphone csak igy lathatatlanul elfér a kezébe :DDD

+ az üvegbe már eleve nem tudja berakni a masik iphonet, mivel nem fér bele az üveg meg nem a sajatja hanem akkor kéri el vlaakitől.

+ raadasul még felishivja azt a telót... és csörög

szoval tuti nem igy csinalja, sztem az egész csak filmes trükk meg van jatszva.

2012. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%
Arra senki sem gondolt, hogy mi van, ha összevágták az egész videót/filmet? Vagy csak én gondolkodok így?
2012. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%
NINCS MEGVÁGVA!
2012. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
A bűvészet is most már pénzről szól meg sok gyakorlásról. Ezek az üveges trükkök, ha érdekel is egy picit a bűvészet utána lehet nézni, hogy lehet ilyen kellékeket kapni, ami ezekhez a trükkökhöz szolgál, de azok az üvegek értelemszerűen nem hagyományos üvegek, és ha érdekel a bűvészet akkor meg lehet venni, és lehet gyakorolni.
2012. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Éjszaka néztem, akkor volt egy rész, talán 4.

Kávéban egy kanált villává alakított. Direkt figyeltem, alapjában véve az egyik kávézóban ülő csajnak mondta hogy kavargassa, erre szólt ez a dinamó gyerek, hogy egy kicsit hagy kavarjon bele ő is. Odanyúlt egyik kézzel, aztán hirtelen elvette a kezét, elvitte az asztal széléig, vissza a csészéhez, és kivette, lám, kanál volt. Elég átlátszó a dolog, ha figyelitek, meglátjátok majd.

A másik pedig ugyanitt volt, mondta egy másik ott ülő csajnak (nagy lány társasághoz ment oda), hogy írja be a születési dátumát a számológépbe, szorozza meg valami random számmal, és a pontos idővel. Majd hívja fel a számot. Természetesen Dynamo telefonja csörgött.

Azt nem is mondom, hogy utólag fehér-fekete színes kamerával mutatták a csészés dolgot, persze már csak akkor, amikor a kezét visszahúzta az asztal széléről. Hát oké. Úgy néz ki a dolgainak 80-90%-a, de angolul talán mindegyike már le lett leplezve.

2012. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Hogy jár a vizen?
2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Úgy jár a vízen hogy ne is a vízen jár. Ha a vízen járna akkor nem lenne vízes a nadrágjának a szára sem. Nem a vízen jár hanem valami szilárd "anyagoN" Ez lehet láthatatlan plexi üveg, vagy asztal, vagy valami deszkaféleség bármi lehet. Látszik is egyébként a videóban hogy ő nincsen rajta a vízen:D:D Mivel az fizikai képtelenség.:D És nagyon látszik az hogy valami van alatta és azon megy, a többi meg színészet amikor odajöna a rendőrség stb, meg a kenusok. De ha nem is építettek bele a tóba semmi ilyesmit, akkor is lehet hogy a cipője speciális.
2012. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:

Itt a következő leleplezés. A teleportos trükk, amikor pár másodperc alatt a "közönség"-től egy elég messze lévő torony tetejéről integet vissza.


http://www.youtube.com/watch?v=wWXW_LXCB5U&feature=related


Magyarázat:

A toronyról integető fickó már nagyon nem ő, hanem egy nagyjából hasonló ember (aki szerintem nagyon nem Dynamo stílusú, nekem egyből feltűnt). Valamint ha figyelmesen nézitek 0:21-nél felemeli az igazi Dynamo a kezét a dudával, és egy nagyon gyors kézváltást követően már valaki más emeli fel a kezét egy dudával 0:22-nél, ez jól látszódik. Ezalatt a becsukott szemű közönség semmit nem lát amint Dynamo lelép, és láss csodát beveszik hogy ő integet nekik...

2012. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:

Nekem csak valaki azt magyarázza el légyszi, hogy hogyan csinálja a lebegést, az utcán 1 percnél.... youtube.com/watch?v=HZpdAxG2FNQ Valameik részben , meg 1 gitárt lebegtet. Valamint lefújja, és föl 'varázsolja' a mozira a film címet, amit a gyerek mondott neki.


Valamint 17:24-nél nézzétek, mikor a füstöt rakja bele a pohárba.Mikor levan fedve a teteje. Ezeket hogy csinálja? Azt magyarázzátok meg :DDD

2012. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Amikor beleteszi a pohárba füstöt? Ennek a trükknek a neve Pure Smoke.

http://www.youtube.com/watch?v=bv9rORF8SI8

H érdekel ez a trükk 105 font. Nagyon drága szerintem.

A gitár lebegtetés is nagyo drága trükk. De azt is lehet kapni bűvészboltokban. Szóval ezek nem a saját trükkjei.

2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!