Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bűvészet, vagy varázslat? Ha...

Bűvészet, vagy varázslat? Ha bűvészet, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

A Discowery Channelen volt egy Dynamo nevű bűvész műsora hétfőn. Ebben voltak olyan trükkök, melyeket lehetetlennek tartok.

1. Olyan erőssen fújt egy sörös üveget, hogy az felrobbant tőle.

2. Valaki kezén az óra foltját egyszerűen feljebb húzta.

3. Egy talpas pohárra ráhúzott a talp részére egy gyűrűt.

4. Gondolat erejével meghajlított egy üveg poharat.

5. Egy italos üveget megcsavart.

6. Egy keskeny nyakú italos üvegbe beletett egy széles mobiltelefont (az üveg nyakán ez nem férhetett át).

7. Egy 10 fontosról lehúzta a kezével a 0-át, és áthelyezte egy 20 fontosra (lehet nem font volt a pénz, de papírpénz volt).

8. Beleolvasott több ember gondolatába (pl. sosem hallot dalszöveget talált ki egy zenésznél, meg kitalálta valaki PIN kódját).


Ezek csak a leglehetetlenebb dolgok voltak. Ezt a filmben mind az utcán csinálta ez a Dynamo nevű bűvész, ott szerezte a kellékeket a járókelőktől (pl. üveg, mobiltelefon). Hogyan lehetséges a dolog? Nekem nagyon lehetetlennek tűnik.


2012. márc. 22. 14:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%

Látom nem nagyon tud válaszolni senki.

Nos én tudom annak a trükkjének egy részét amikor egy üdítőitalos üvegbe (igazi üveg, nem műanyag flakon) beletesz egy mobiltelefont.


A telefont bedobja a kabátjának egy belső zsebébe. Ez látszik a videón, ha figyelmesen nézed. Azt viszont nem tudom, hogy az üvegbe hogyan kerül bele egy telefon.


Engem is nagyon érdekelnek a trükkjei, egészen elképesztőek.


És itt a videó amit említettem:


youtube.com/watch?v=HZpdAxG2FNQ

2012. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

én voltam az előző.


A videónál ez a hozzászólás azt állítja, hogy van egy üvege amiben van egy telefon. csak találnia kell valakit akinek ugyan olyan van. Állítólag a mögötte álló szemöveges srác átveszi az üres üveget. (nem tudom, h igaz-e, én nem vettem észre, de lehet)


Eredeti hozzászólás:

" He has a dummy bottle with phone already in (all he has to do is find someone with the same phone and drink to do the trick on and probably has a few to cover various combinations). The bottle already has a phone in before he starts, u can see it already in the bottle at 0:11. The guy behind him in the glasses takes the real bottle and phone between the cut at 0:21 and using a bottle with gimmicked bottom puts the real phone in for the final shot of it ringing inside the bottle"

2012. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 balazs00xx válasza:

KÉTLEM, hogy igaz lenne, mivel utána felhívják, és az ő telefonja az az ő csengőhangjával.

más a trükk.

2012. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 kmgyerek válasza:

És azt mivel magyarázod amikor a telefont megfordította úgy hogy a fele a hátlapja fele pedig a kijelző volt?

mert még utána vissza is fordította

2012. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 kmgyerek válasza:
Amúgy az egyik cipőfűzős trükkje megy
2012. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
51%

Mostanában nagyon sok Dynamo-s kérdés indult, legalábbis ebben a hónapban. :)

A videó amit linkeltetek az tök jó, jól mutat mindent. Igen, a mögötte lévő srácnál az eredeti üveg, szerintetek miért rejtegeti a kezét a lába mögött...?

Beavatott emberek voltak, ennyi. Ezzel megoldották az egészet, és sok más felvételt is... nézzetek meg pár "revealed" videót, pl. david copperfield emberlebegtetősét, vagy egyáltalán trükk leleplező felvételeket magyarul, mindegy. Elfogtok csodálkozni, hogy mindenre van magyarázat..

2012. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%
az egész kamu, olyan mint egy film, semmilyen bűvésztrükk nincs benne csak show műsor az egész. Persze, elvannak rejtve ilyen nagyon feltűnő kis bakik néhány trükkjénél, hogy azt higgyük, hogy valóban megtudja csinálni ezeket a dolgokat nem meg valami progival vágják össze. Összes ember akivel csinálja beépitett statiszták akik eljátszák a szerepüket... Valószínűleg majd áttud menni a kirakat üvegén, persze a kamera elé tartanak egy öltönyt, hogy takarja el a tv nézőktől a mutatványt, de viszont az ottani közönség, már csak azok is akiket megkért hogy tartsák az öltönyt meg akik kint, a kirakat előtt állnak azok mindent látnak, AKKOR meg a tv nezőktél mért takarják el az egészet? :S:S :D
2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
4%

Itt van, hogy csinálják:


http://www.youtube.com/watch?v=I9_ZAGpMWEs&feature=endscreen..


Jó szórakozást hozzá.

2012. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

jó de ezt mobillal csinalja es azé az nem mind1 ,

a masik meg hogy ez a piros valami alapbol beletudja rakni a üvegbe, mig egy mobilt nem tudna,

szoval nem igy csinalja...

2012. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Utolsó... legalább a legelső kommentet elolvastad volna a kérdéshez. :)
2012. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!