Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy Kocsis...

Mit szóltok, hogy Kocsis Tibor nyert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki:)
2011. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Számomra is Tarány Tamás nyert. De örülök,hogy Kocsis Tibor nyert,Enikő helyett!!

De már előre látom ahogy kijön Enikő új klippje és nyomatják majd a viván,na mindegy.

2011. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én neki szurkoltam, nagyon örülök, hogy ő nyert! Abban csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy Tarány Tamásnak kellett volna még a döntőben lennie. Sokkal tehetségesebb és hitelesebb számomra, mint Enikő. De hát igaz, akkor nehezebben döntöttem volna én is, ki legyen a nyertes! :)

De Tibor megérdemelte a győzelmet, nagyon szép hangja van. :)

2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Nagyon nagyon örülök, Tibonak szurkoltam már az elejétől kezdve!


Számomra Enikő tele van manírokkal, túlságosan eljátszotta a szenvedő díva szerepét, számomra nem volt sem hiteles, sem pedig őszinte.

2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ezen a véleményen vagytok!

Én örültem Kocsis Tibi győzelmének. Enikő is jó, de messze nincs olyan jó, mint Tibi. Enikő eléggé beképzelt lett, Tibi nem szállt el önmagától, ugyan olyan szerény volt a végén, mint az elején. Tarány Tomi jobban megérdemelte volna a döntőt. Baricz Gergő nem tudom, mit keresett a legjobb háromban, elmaradt a többiektől hangilag a másik három versenyzőtől. Sőt, rajtuk kívül is voltak jobbak Baricz Gergőnél.

Tarány Tamás egy igazi egyéniség, remek hangú, nagyon szimpatikus ember. Tehetségével és nagy fejlődésével, amit mutatott, tényleg helye lett volna a döntőben.

Malek Miklóst meg külön dicséret illeti, mert nagyon jó munkát végzett, messze a legjobb mentor volt.

2011. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Sztem Tarányi Tamásnak kellett volna nyerni.

Végül is így sem rossz, Tibi is jó énekes, Enikő is, mind a 2 megérdemelte a bejutást a fináléba.

Az a fő hogy magyar nyert, és nem Romániai, indítsanak azok maguknak műsort és énekelgessenek maguknak.

2011. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Romániában is van X-Faktor, valaki múltkor éppen ezen az oldalon dícsérte az ottani díszletet. Nem lehet, hogy Csillag születiktől az X-Faktorig mindent romániaiak nyerjenek. Nincs itthon elég tehetség?
2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ahogy azt a Red hot chili számot előadta, az no comment. Szerintem nem ő volt a legjobb...Bár igen gyenge egy mezőny volt.
2011. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A 21.11-nek szolok hogy Tibor nem Romániai volt.
2011. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0%
rohadjon meg-.-"
2011. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!