Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit szeretnél győztesnek,...

Kit szeretnél győztesnek, Kocsis Tibort, vagy Muri Enikőt? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem fedi a kérdésre való válaszolás fogalmát, de szerintem teljesen mindegy. Az az érdekes, hogy a műsor után mit kezdenek.:) Pl. Wolf Katiról többet hallunk, mint Vastag Csabáról. A lényeg, hogy az emberek megismerjék őket. Amúgy Tibor és Enikő két különböző műfaj, másmilyenek a színpadon is. Nagyon nehéz őket optimálisan összehasonlítani.
2011. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez így van, de én jobban örülnék, ha a nyereményeket Tibó kapná meg, én neki szurkolok.
2011. dec. 18. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Kocsis Tibornak szurkolok! Egyszerű, kedves, és gyönyörű tiszta hangja van. Enikő nekem már pár adás óta olyan "MŰ" lett.Biztosan közrejátszik ebben az is, hogy már szerepet kapott a Madách-ban, Geszti szerint megnyerni jött a versenyt. Az arcát sem nézem szívesen, egy mimikája sem őszinte.

Hajrá Tibó!!!!

2011. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Tibónak szurkolok! Enikő annyira nem szimpi..már adások óta egyre jobban utálom. olyan mű, amit csinál, egyáltalán nem őszinte! Amúgy Gergőé kellett volna hogy legyen a 2. hely. Szerintem persze.. :)
2011. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Elso kommentaloval ertek egyet:)!
2011. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tibinek szurkolok. Enikő mű és nem tudom elviselni se a hangját sem az egész nőt.Attól más szeretheti én NEM.


Meg például a karácsonyfa melett is szívesebben hallgatnám/nézném a Tibit,mint az Enikőt!

2011. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek, Enikő visszataszítóan mű.

Tibónak kell nyerni! :)

2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tibor
2011. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hűha, ezek szerint elég egyértelmű mi kit akarunk. Reméljük igazunk lesz :)
2011. dec. 18. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen KOCSIS TIBORNAK kell nyerni! Muri Enikő a közelébe se ér!! Nem is értem mit keres mellette??
2011. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!