Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek Muri Enikőt?

Szeretitek Muri Enikőt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 19:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én se szeretem.
2011. dec. 19. 14:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Imádom .

Kocsis Tibort utálom.

2011. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én is imádom :)

Kocsissal nincs bajom, de nem neki szurkolok/szurkoltam :D

És a másik, hogy annyira jó,hogy egyszer elhangzott egy kritika hogy kicsit kiabálós lett egy dala, és onnantól minden jöttment ember aki nem szereti, úgy okoskodik hogy kiabál meg izé, mintha valami zeneileg képzett művész lenne :D

2011. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző: igazad van teljes mértékben! Akik itt leszólják Enikőt, azok olyan rohadt nagy nullák, hogy szerintem ha kiállnának az X-faktor színpadára, az első (hamis) hangnál az egész közönség röhögne, és fújolna, a mentorok meg tátott szájjal néznék, és utána le is állítanák, mert egyszerűen borzasztó. Ezek vagytok ti! ;)
2011. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-18 21:15 :D hehe az lehet,mivel a kérdések is ismerősek,mivel ugyan azokat kérdezik,igy a válaszok is hasonlóak lehetnek rá,minek fogalmazzam át újra és újra a válaszom,inkább bemásolom...
2011. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sztem rendes csaj. Egyet azért nem értek: ha ennyien utálják, akkor miért van az, hogy a tv, a rádió és az újság is vele foglalkozik a legtöbbet? Sztem a sajtó az, aki ellenségesen igyekszik beállítani a csajt, kitalálnak róla mindenfélét (frappáns újságcímek...)
2012. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"És a másik, hogy annyira jó,hogy egyszer elhangzott egy kritika hogy kicsit kiabálós lett egy dala, és onnantól minden jöttment ember aki nem szereti, úgy okoskodik hogy kiabál meg izé, mintha valami zeneileg képzett művész lenne :D"


érdekes én a 2010es x-faktor óta mondom hogy kiabálva énekel, pedig nem vagyok képzett, sőt akkor nem is hangoztatták ezt. :D

2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!