Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én nem értem, tavaly Szandikát...

Én nem értem, tavaly Szandikát sokan szerették, Veronikát meg mindenki bántja, miért?

Figyelt kérdés
Veronikára mindig mondják, hogy kacsacsőrű meg midnen, miért Szandika nem az? Szerintem amúgy Szandika sokkal csúnyább és gázabb, a külseje és a viselkedése is. Butább is sokkal. Akkor őt miért szerette mindenki, Veronikát meg nem?
2011. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hát pszichológus létedre jó gyökér vagy:D Ne haragudj nem szoktam ilyet írni. De akinek Veronika egy jó lelkü mély érzésü lány azon csak nevetni tudok. és nekem nem kellet ehhez 5 év egyetem már ha tényleg ezt csinálod bár ilyen ésszel nem hinném ne haragudj
2011. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

én se kedvelem Veronikát, de az igaz h van egy állati sebezhető, érzékeny oldala


Nyilván az se véletlen h ennyit operáltatta magát

komoly önértékelési-lelki bajai vannak és tényleg vágyik a szeretetre..


ettől függetlenül nem kedvelem

2011. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen szánalmasan rosszindulatú és gonosz embereken tudok nevetni:)
2011. dec. 17. 14:19
 44/51 anonim ***** válasza:

[link]



kis ártatlan

2011. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Abbahagyta a tanulást 15 évesen, csak szex, bulik, drog érdekelték, aztán dolgozott a Moszkva téri büfében. Innen vitte el a pénzes akárki és képezte ki luxusprostinak (talán futtatta is). Aztán rúdtáncos lett, kacsap* szájjal. Nem csodálom, ha szégyelli a valódi anyja.

[link]

2011. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

A kis ártatlanka.

"A képek azokból az időkből származnak, amikor Csőrike még egy aranyláncos-melegítős „vállalkozó” barátnője volt, aki tejben-vajban és egyéb másban is fürdette. Mielőtt a gazdag úriember kiválasztotta volna, a szegény lány egy gyroszos boltban pazarolta tehetségét. Innen emelte fel mentora és közel egy évig hordozta a tenyerén. Sajnos fényképezőgépe is volt az önzetlen úrnak és használta is rendszeresen".

Ilyen komoly múlt alig 20 évesen, őstehetség lehet az ágyban.

2011. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te pszichológus,nagyon nagy gyökér vagy.Hogy tudsz védeni egy ilyen agyoniskolázott szarrá plasztikázott kur.vát?Érzékeny igen,ez nem jelent semmit.Amúgy ez köztudott:fiatalkorban szex,bulik,drogok,pia,az anyja egyetemi tanár letagadja (nem csodálom),akit a anyjának hív az a madamja.Te nézél jobban utána a dolgoknak,te kamu pszichológus veronika szopó kis selejt!
2012. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok...
2012. febr. 12. 15:43
 49/51 anonim ***** válasza:
Most már nem kell neki a kacsaszáj.
2012. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nem mi védjük veronikát,meg nem mi sértődünk meg ha valaki leírja a véleményét a kur.váról,és nem mi adjuk ki magunkat pszichologusnak,tehát nem mi vagyunk a szánalmasak :D
2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!