Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én nem értem, tavaly Szandikát...

Én nem értem, tavaly Szandikát sokan szerették, Veronikát meg mindenki bántja, miért?

Figyelt kérdés
Veronikára mindig mondják, hogy kacsacsőrű meg midnen, miért Szandika nem az? Szerintem amúgy Szandika sokkal csúnyább és gázabb, a külseje és a viselkedése is. Butább is sokkal. Akkor őt miért szerette mindenki, Veronikát meg nem?
2011. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

*hónapnál

*mondd

2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

[link]



ja csodaszép:D

2011. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
62%
Veronikának hatalmas orra van és kacsap* szája, minden részét plasztikáztatta. Vajon KI és MILYEN pénzből fizette ezt neki? Biztosan nagyon jól tudja, kivel, hol és mikor kell lefeküdni. És nem cigó, ha azért imádjátok, a haja festett fekete. Műnő.
2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

borzasztó buta csaj!!! irritáló


ezért is értem meg Vera felháborodását h Petiknek ez kell


nem mondom h Vera hibátlan nade azért klasszisokkal okosabb és szimpibb

2011. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Jah, fasszal a szájában és gec.ivel az arcán biztos sokkal okosabb és szimpibb...

[link]

2011. nov. 26. 18:57
 16/51 anonim ***** válasza:

Egyetlen nem prosti a bentiek közül: Eszter.

És több kilónyi smink nélkül igencsak rondák.

2011. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:

Szandika, ellentétben Veronikával, legalább karakteres, amolyan "szívéből bunkó" egyéniség volt, és javítsatok ki, de nyávogni se igazán hallottuk.

Az utóbbi viszont olyannyira ostoba, hogy azt már tanítani kéne, de igaz, a hülyék a legboldogabbak, már másodszor talál rá a nagy <3 Ki érti... :/

2011. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
73%

utolsó!

egyetértek

2011. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

igen tudtam erről Verával kapcsolatban de még így is sokkal szimpatikusabb



Veronika is egy ribi de ő még buta és ronda is

2011. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de látszik Szandikán hogy sokkal több mindent megélt már az életben és céltudatosabb, mint Veronika. Veronika egy tapasztalatlan (saját hibáiból nem tanult), buta kislány. Neki az is elég ahhoz hogy szerelmes legyen, ha valaki azt mondja neki hogy szeretlek...
2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!