Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz VV Eszti kint...

Mit gondolsz VV Eszti kint marad a párbajon?

Figyelt kérdés
talán már az is mind1 kit visz ki, én nem igazán csípem
2011. okt. 31. 14:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én pl naygon szeretem Veronikát. Igaz, hogy butácska, meg kacsaszája van, de nem rosszindulatú, mint sokan ott bent. Ez a baj a mmai társadalommal. Ha szilikon mell meg megcsinált száj van, az egyből buta liba. Nem biztos. És nekem amúgy is fontosabb, hogy ki mennyire jó ember, mint, hogy mennyire tanult. És Eszter egy rosszindulatú liba, akármennyit tanult ő. Szerintem bárki kint hagyja(remélem).
2011. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

,,Ha szilikon mell meg megcsinált száj van, az egyből buta liba. Nem biztos." Ez igaz, de Veronika pont a leírt kategória :D

Nem hiszem h rossz ember de épp elégszer mutogatta és eladta magát a TV-ben h őszintének semmiképp se mondjam.

2011. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem azért tartom butának mert szilikonosak a testrészei:D Ha ő úgy érzi jól magát, kik vagyunk mi, hogy megszóljuk érte?

Max. megjegyezhetjük, milyen gusztustalanul néz ki a szája.

De az egyértelmű, hogy Veronika a villában a legprimitívebb. Buta is, tanulatlan is (még egy viszonylagos alapműveltséggel sem igazán rendelkezik), és még hozzá rá is játszik elég erősen az amúgy is erősen eltúlzott helyzetekben a reakciójára. Pár hete még én is kedveltem, de amióta ezzel az igazi őstulok, tirpák Kirsztofellel összejött, folyamatosan belé kapaszkodva próbálja magát észrevetetni.. Nem véletlen, hogy csak olyanok barátkoznak vele, akik az érzéseiket a villa kapuján kívül hagyták, és minden egyes mozzanatuk csak taktika..

2011. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Intelligens? Jelentkezik egy ilyen szenny műsorba, idióta emberek közé, egy vadidegen faszinak táncol, meg a csávó f*szát nyomorgatja a lábával, mindenkivel megutáltatja magát, nincs egy olyan mondata, ami tükrözné az állítólagos intelligenciáját... Az óvodás kishúgomba több értelem szorult, mint VV Esztibe... a többiek sem jobbak egyáltalán, de azért ne mondjuk már, hogy Eszti okosabb lenne náluk. Akkor már eleve nem is lenne ott... és ha lenne egy kis esze, nem mutatkozna a tévében, amíg le nem ad egy 25-30 kilót...
2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mennyivel különb a playmate Dya? Buta, mind a föld, nyávog, kényeskedik, miért "szeretik" a többiek? Hát mert olyanok, mint ő.
2011. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet h Dya buta mint a föld, de tőle nem várunk el mást... Ellenben egy ügyvédnőtől, igen!
2011. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez az! Egy playmatetől nem várunk el többet. Olyan amilyen. Ahoz képest még elég normális. De egy ügyvédnő.. Inteligenciában és erkölcsösségben is sokkal többet várnék el tőle. Hogy viselkedett tegnap is??? Ezt envezitek ti inteligens embernek? Dya meg Veronika nem viselkednek ennyire közönséges kúrva módjára.
2011. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha kiszavazzák Esztert, kereshet magának más munkát, erkölcstelen viselkedés címén kizárta az Ügyvédi Kamara. Ahogy a villában viselkedik (meztelen orgia részegen), nem csodálom.
2011. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Dyának tökéletes az alakja és mogyorónyi az agya. Veronika rondább (ha oldalról veszik, látszik a dél-amerikai indiánokhoz hasonló homlok-orr egyenes profilja). A kacsaszája pedig éktelen ronda. Sok esze neki sincs, csak selypeg. Vagy Kinga: ronda ráncos az arca és a nyaka smink nélkül, a Vera elviselhetetlen, Annamari gonosz, Sehi pedig szintén elég kicsi IQ-jú itáliai sztriptizbárok táncos "sztárja".

A férfiak legalább többé-kevésbé normálisak.

2011. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!