Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A televízió - áldás vagy...

A televízió - áldás vagy átok? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Eszköz, amit jóra és rosszra is lehet használni.
2011. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

12 éves korom óta érzem, hogy egyedül vagyok... Ha nem lenne tv-m háááát elég sz*r lenne,de szerencsére van internetem is így már az vette át a tv szerepét...


Mindent lehet szabályozni,a tv-t is értelmesen kell használni és akkor nincs vele baj...Nekem áldás.

2011. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút az ISTEN! :D
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Tudom ki az a Kenan Imirzalioglu,szóval áldás! :D
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
is-is...attól függ, ki-mire használja
2011. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dorothydream válasza:
87%
Ha a Valóvilágot és az egyéb agyleszívó, butító műsorokra gondolok akkor átok. Viszont ha értelmes, National Geographic pl, akkor áldás, ezekből tanulni is lehet :)
2011. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
31%
Ha válogatsz, csak az értékesebb filmeket nézed, akkor áldás. Ha függő vagy, és minden sorozatot megnézel, ez teszi ki az életed, akkor átok! Külön köszönet az R...-nak és a TV...-nek a sok valóságshow-ért, és egyéb szellemiségnövelő műsoráért!
2011. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

nem nézem, már 4 éve megvagyok nélküle.

nem is tudnék visszaszokni rá, az internet elkényeztetett :) minden akkor nézek meg, amikor akarok, nem kell a műsoridőhöz alkalmazkodni, nem kell a bugyuta reklámokkal rombolni az agyamat.

nem tudom ki szerepel a valóvilágban, ahogy azt sem, hogy tegnap este mi volt a barátok köztben.


a másik, hogy nem dobok ki pénzt olyan dologra, amit nem használok ki (előfizetési díj, villanyszámlatöblet)


nem azt mondom, hogy átok, de egyben sajnálom is a sok kunzumidiótát, akiknek egyetlen szórakozásuk a televízióban menő műsorok.

2011. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Sztem is attól függ, hogy ki hogyan és mire használja. Én örülök, hogy van. Ha nagyon unatkozom, és fáradt vagyok ahhoz, hogy olvassak, remek megoldás, jó háttérzaj (főleg ha zene megy), a tehetségkutatókat nagyon szeretem, a sorozatokat is, rengeteg kulturális program is van, olyan színházi közvetítések és felvételek, amiket máshogy nem nagyon láthatok vagy netről leszedni is szinte lehetetlen...


viszont azokat, akik naivabbak és megvezethetőbbek és nem annyira észlények, még jobban butítják, tehetségtelen senkiket tesznek piedesztálra és simán manipulálják...

2011. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
haragszom rá, mert a szüleim házasságát tönkre tette
2011. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!