Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz a mai VV párbajról?

Mit gondolsz a mai VV párbajról?

Figyelt kérdés

Ezt én is olvastam, de egyetértek vele teljesen!

"Aki nem vak, az látja, hogy az RTL szépen kiejtette Gigit!

Mégpedig azért, mert Aleknak kell Éva, az RTL-nek meg Alek a feleségkeresős showhoz. Alek Éva nélkül LEHET elszürkült volna, az RTL meg nem kockáztathatta meg, hogy elbukja az új showját."


2011. ápr. 3. 22:20
1 2
 1/13 Thurston ***** válasza:
100%

Előbb gondolod végig. Ahhoz, hogy egy ilyen állást megmutatása előny legyen, az kell, hogy az illetőnek alapvetően elszántabb/nagyobb (ezek keveréke, na) rajongótábora legyen. Mert ha nem szeretnék többen/jobba, akkor ezután sem kapott volna több szavazatot, illetve Gigire is küldtek volna ugyanolyan mértékben továbbra is. Nem így lett.


Olyan szinten volt ez előny Évának, hogy netes felületeken mindenhol úgy látszik, hogy Gigihez mérten sokkal nagyobb rajongótábora van, így a rajongók hajlamosak elkényelmesedni, alábecsülni az ellenfelet.


Ez csak és kizárólag úgy manipulálta a nézőket, hogy akik szeretik Évát, azok tegyenek érte. És kész.

2011. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Az RTL-nek egyrészt Éva kell, másrészt minél több pénz. Valószínűleg ha nem machinálnak semmit, Éva nyerte volna a párbajt hatalmas fölénnyel, de így sokkal több pénzt tudtak elszedni a BUTA nézőktől.
2011. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Még jó hogy megmutatták a képeket én idegbajt kaptam volna ha Gigi megy vissza mert megvoltam róla győzödve hogy Éva vezet így legalább megadták a lehetőséget ara hogy megváltoztassuk a szavazást
2011. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a párbajt mondjátok már meg légyszi hogy tényleg a rendes (nem fantom) képekkel megmutatták az eredményt a show közben?
2011. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thurston ***** válasza:
100%

22:27


Amúgy nyilván ez volt a háttérben. AMit leírtam, hogy Évának nagyobb a rajongótábora, és épp ezért lebecsülték Gigit, az RTL számára is világos volt, és tudták jól, hogy így nagyon rövid idő alatt irreálisan sokan fognak szavazni. Ami jó pénz.

2011. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Thurston ***** válasza:

22:29


Igen.

2011. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pontosan így volt, ahogy mondod utolsó.
2011. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi Thurston:) nem semmi:) még jó hogy nem néztem tiszta rosszul esett volna látni hogy Gigi vezet..
2011. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy miért írják sokan,hogy ilyen még nem volt,hogy megmutatják a képeket.Volt ilyen sokszor,a VV1-ben is,sőt a VV3-ban a fináléban,a Molnár Anikó vezetett,de megmutatták a képeket,és fordítottak az állásom,és így nyert a Laci.
2011. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy Éva honnan tudta, hogy Gigi 10%-al vezetett,mikor elvileg csak a tv nézők láthatták..?!
2011. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!