Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz a mai VV párbajról?

Mit gondolsz a mai VV párbajról?

Figyelt kérdés

Ezt én is olvastam, de egyetértek vele teljesen!

"Aki nem vak, az látja, hogy az RTL szépen kiejtette Gigit!

Mégpedig azért, mert Aleknak kell Éva, az RTL-nek meg Alek a feleségkeresős showhoz. Alek Éva nélkül LEHET elszürkült volna, az RTL meg nem kockáztathatta meg, hogy elbukja az új showját."


2011. ápr. 3. 22:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy ez a többi kiesett játékossal szemben nem volt túl korrekt, mert ha a netes véleményeket nézzük, akkor Olivérnek és Szandinak is vissza kellett volna mennie. Náluk is megmutathatták volna így képekkel az állást, ha annyira érdekelné őket, hogy a nézők kit akarnak látni.


"Az RTL-nek egyrészt Éva kell, másrészt minél több pénz. Valószínűleg ha nem machinálnak semmit, Éva nyerte volna a párbajt hatalmas fölénnyel, de így sokkal több pénzt tudtak elszedni a BUTA nézőktől."

Ebben is lehet némi igazság. Pont ezért nem szavazok. Na meg ma is sokan mondják, hogy szerverhibát kaptak válaszul mikor szavazni próbáltak Gigire.


a VV2-ben én Lacinak szurkoltam, de így utólag az sem volt korrekt ,főleg egy döntőben, hogy ott is képekkel mutatták. Ott is látszott, hogy Lacival akarta megnyeretni a játékot a csatorna. Egyébként én azt gondolom, hogy ha a Gigié lett volna a kevesebb szavazat, akkor ő megy vissza, mert ilyenkor akinek kevesebb van, annak a tábora szavaz ezerrel.Mármint mikor egy pillanatra megmutatják az állást fotóval együtt.

Köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 3. 22:43
 12/13 anonim ***** válasza:

A fantomképeket még nekik is megmutatták,akkor látta hogy 45-55%.Utána pedig amikor a végén megmutatták az eredmény,akkor már tudta,hogy az elején a Gigi vezetett.

De párbaj közben a családtagok kézzel-lábbal elmutogatják "virágnyelven",hogy valószínű mi lehet az állás.

2011. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
csalás volt
2011. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!