Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz VV Eszti kint...

Mit gondolsz VV Eszti kint marad a párbajon?

Figyelt kérdés
talán már az is mind1 kit visz ki, én nem igazán csípem
2011. okt. 31. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb Vera ellen jöhet vissza, de még ez sem biztos.
2011. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem baromira irritál maga az egész lénye a játék elejétől kezdve.
2011. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Valóban csak Vera ellen van egy kis esélye... Mondjuk én Verát szívesebben látnám a villán kívül :D

De vigye ki a Dyát >> Dya visszamegy, és akkor talán nem tartják majd olyan gyengének a többiek :D

2011. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem Shadi ellen is van esélye..és szerintem őt viszi..nekem meg egyre szimpatikusabb Eszti:D
2011. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is Verát dobatnám ki per pillanat. De hogy ki ellen van esélye? Hát...őszintén nem tudom. Szerintem jelen pillanatban senki ellen. Hacsak nem történik következő napokban vmi.
2011. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Én személy szerint kedvelem, legalább rendelkezik aggyal. Olyan hülyeség, hogy ekkora ügyet csináltak ebből a Krisztofel-témából... Veronika ebbe az ügybe kapaszkodva próbálja magát népszerűvé tenni, izgalmassá tenni a saját karakterét, de szerintem épp az ellenkezőjét éri el, és szánalmas lesz (kb 1 hetes kapcsolatot komoly párkapcsolatnak nevezni...) mindegy. Szerintem a villalakók elfelejtik, hogy a nézők mindent látnak, és a taktikáik csak odabenn érvényesülnek. Pl. Kriszről ki gondolta volna, hogy így kint hagyja Csaba? Szerintem bármi megtörténhet.

Én pl. nem tudom elképzelni, hogy van olyan ember aki kedveli Pétert vagy Veronikát..

2011. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Péter intrikus és beépített ember (mint az Olivér volt)

Veronika nagyon buta, a kacsaszájával selypeg, időnként picsog és komoly szerelemnek tüntetne fel egy szexről szóló akármit! Méghogy szerelem! Ráadásul két agyatlan között.

Eszter jobb, ha kimegy, ez a csapat (főleg a nők) nem az ő szellemi szintje. Ezek ostoba IQ bajnokok.

2011. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

akkor lett volna esélye,ha dug krisztofellel és így műsort csinál.

mivel ez nem jött össze,ezért jelentéktelen a szerepe,nem sok vizet zavar.

2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"De vigye ki a Dyát >> Dya visszamegy, és akkor talán nem tartják majd olyan gyengének a többiek :D"


Mert Eszter ellen visszamenni olyan nagy erény lenne... miközben szinte mindenki visszamenne ellene, szerintem még a Vera is, de lehet nektek van igazatok, viszont Verával elvileg jóban van, szóval ha csak nem szúrja őt hátba, nem őt hívja ki...

2011. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat, én is hasonló képen vélekedek Eszti esélyeiről a villában.

Verával sztem nem biztos hogy kibékülnek mivel a mai adásban majd kifog derülni hogy elég rendesen kibeszélte őt, azt hiszem nem véletlen hogy neki kell párbajoznia.

2011. nov. 1. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!