Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha lesz képmutogatás a párbajo...

Ha lesz képmutogatás a párbajon és Éva/ Anikó vezet akkor kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
Egyébként én azt szeretném, hogy Éva nyerjen, mert ő megérdemli nem úgy, mint Anikó aki szinte semmi mást nem tett csak tönkre tette az emberi kapcsolatokat a villában + már sajnálom is szegény Évát, hogy már negyedjére kell mennie párbajozni míg egyesek, h megbújtak az egész játék alatt és tessék most a döntőben vannak!
2011. máj. 1. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Én Leonidaszra szavazok
2011. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyikre se. Anikó egy képmutató p.csa, Éva meg idegbeteg alkoholista. Nem örülnék, ha bármelyikük megnyerné a VV-t. (Amúgy a bentlévők közül egyik se ér 5 Ft-ot se...)
2011. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Anikóra, akkor is ha nem mutatják a képeket:)
2011. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Én már leírtam egyszer egy kérdésben, hogy tudomásom van róla, hogy Anikó fog kiesni. Bár csak ne így lenne, de ezt tudom.
2011. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogyhogy tudomásod van róla? Előre meg van bundázva?
2011. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..


Én csak ezt tudom, amit itt leírtam. De a többség lehurrogott. Ezt tudom, csak megosztottam, nem állt szándékomban senkit sem megvezetni ezzel. ÉN örülnék, ha Anikó menne vissza, és ez nem lenne igaz, de hát egy közeli ismerősöm mondta, aki még csak nem is nézi ezt a műsort.

2011. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Anira fogok szavazni, neki kell visszamenni !!

Ha azt szeretnéd, hogy ANIKÓ maradjon a Villában, akkor küld az ANIKÓ nevet SMS-ben a 1799-es számra ,vagy hívd a 06-91-33-44-55-ös számot és üsd be az 1-es kódot :DDDD

Szavazzunk Anikóra!!!!!!

2011. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
ÉVÁRA!!!
2011. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 (L) Bella (L) ***** válasza:
0%
Évára szavazunk. Ő volt az első, aki mosolyt csalt az arcomra, amikor hiszti közben berezgett az egész hajkoronája. Jelenség.
2011. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Évikére!:)
2011. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!