Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha lesz képmutogatás a párbajo...

Ha lesz képmutogatás a párbajon és Éva/ Anikó vezet akkor kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
Egyébként én azt szeretném, hogy Éva nyerjen, mert ő megérdemli nem úgy, mint Anikó aki szinte semmi mást nem tett csak tönkre tette az emberi kapcsolatokat a villában + már sajnálom is szegény Évát, hogy már negyedjére kell mennie párbajozni míg egyesek, h megbújtak az egész játék alatt és tessék most a döntőben vannak!
2011. máj. 1. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szavazzatok...

én meghagyom a végére! aletoszt kiejteni!!

egyébként az állás:

2011-05-01_183539

[link]

2011. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megszavaztatta az olvasóit az origo.hu arról, kinek drukkolnak a VV-ben.

Nos, a voksot nem mutattak túl nagy szóródást.


Az [origo] tévérovatának kérdésére április 29-én este 20 óráig 50 600!! szavazat érkezett: az RTL Klub valóságshow-jában a válaszadók bő 49 százalékának kedvence Alekosz, Anikó 35,3, Éva 11,3, Jerzy pedig 4,1 százalékot szerzett.


A lényeg tehát: az olvasók felének Alekosz a kedvenc Való Világ-szereplője,

bő harmaduk Anikónak drukkol,

Éva és Jerzy pedig ketten együtt kapartak össze 15 százalékot.

A nézők tehát Alekoszt szeretnék győztesnek, ám miután ő már így is, úgy is tévéshow-t kap, könnyen lehet, hogy Anikó fog nyerni.

Igaz, ő is népszerű...

[link]

[link]

2011. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!