Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ha a VV fináléjába...

Szerintetek ha a VV fináléjában előbb megmutatják a képeket (a fantomképek alatt) akkor lett volna esély, hogy Jerzy nyerjen? (Alek-Jerzy)

Figyelt kérdés

Én nem tudok belenyugodni,hogy a majom Alek nyert!

Egyszerűen nem!!!!


2011. jún. 10. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én meg nem tudok belenyugodni, hogy az emberek ezt a műsort nézik, és még a vége után is erről beszélnek. Egyszerűen nem.
2011. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
az a baj h sok az olyan sötét ember mint te...nem véletlenül az nyert aki és az sem h most már az egész családja indul meglovagolva annak a görög tahónak a népszerűségét...
2011. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A való világ egy szórakoztató műsor. Melyik játékoson lehetett a legtöbbet szórakozni? Na ugye h nem a Jerzyn.
2011. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen te egy buta ember vagy akit ez foglalkoztat legjobban.
2011. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dehogyis ez foglalkoztat a legjobban!De akkor sem Alekosz érdemelte meg a fődíjat!

Ha sötét vagyok,legyek,nem érdekel!

2011. jún. 10. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan, jó nézni, ahogy buta emberek összezárva külső ingerek nélkül baszogatják egymást és semmi értelmeset nem csinálnak?

Nincs nektek életetek? Miért nem fogsz egy könyvet és olvasol, abban legalább történik valami, és még talán művelődsz is. De ppff, az túl megerőltető lenne. Így csak ülni kell, bambulni, nyálat csorgatni. Elbutulni.

2011. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor sem nyert volna Jerzy, mert Alek annyira népszerű volt, hogyha látták volna, hogy Jerzy kezdi behozni, annál jobban szavaztak volna.

Azért furcsa, hogy 1,5 hónap távlatából még mindig nem tudsz belenyugodni. Egyébként nem érdemelte volna meg jobban Jerzy sem. Persze értékesebb embernek tűnik, de ez nem elég indok. Szerintem nem sokan nézték Jerzy miatt a vv-t. Akármilyen tahó az Alekosz, a VV4 arca bizony ő volt, sokkal többet "tett" a nézettségért, mint Jerzy. De már mindegy, fogadd el, ez van. A te életeden szerintem nem változtatott volna az sem, ha Jerzy került volna ki végső győztesnek. Akkor meg miért lovagolsz még mindig ezen?

2011. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kokakólalájt ***** válasza:
Már lassan az új VV jön. Tegyétek már túl magatokat ezen. Elképesztőnek tartom hogy a magyar emberek mennyire képtelenek túllépni bizonyos dolgokon, és mennyire nem tudják elviselni ha valami nem úgy történik ahogy ők akarják.
2011. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a kérdésre válaszolok, szerintem talán lett volna, mert ahányan szeretik Alekoszt, legalább annyian nem és azok mind szavaztak volna Jerzy-re, + azok is szavaztak volna akiknek eleve Jerzy a kedvencük. Így se volt olyan nagy különbség, mint ahogy én gondoltam volna. De hát ennyi idő után már nem kell rágódni rajta, úgyse változtat semmit.
2011. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jerzy helyében mondtam volna az élő adásban, hogyha a nézők rá teszik a voksot, akkor lemondok a nyeremény 100%-áról jótékonyságból! Így ha Alek nyer, utálni fogják a nézők Alekoszt és az RTL-t is, ha Alek is lemondana az is jó, mert azt a büdös pénzt semelyik majom nem érdemelte volna meg!
2011. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!