Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van bekerülni a tévés játékba?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a 40 milliós játszmára, és behívtak egy válogatásra. Nem tudom,elmenjek-e, 3 hós babám van, bár apuka szivesen vállalná, csak szerintünk nem sok esély van... Szerintetek elmenjek? (nem bp.-i vagyok)
2011. jan. 19. 09:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%

Másnak vn esélye, de Te ne fáraszd magad ezzel. Aki jelentkezik és behívják, majd ezen az oldalon akarja megtudni vadidegenektől, hogy most mit csinájon, az jobb ha kihagyja.

Te kérdeztél, én válaszoltam.

2011. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha már jelentkeztél szerintem menj el, de ha bekerülsz integess majd a GYK. olvasóknak
2011. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értelmes emberektől vártam értelmes választ. És tévedsz! téged nem kérdeztelek! te csak válaszoltál. benned nem sok értelmet feltételezek...
2011. jan. 19. 10:31
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor miért jelentkeztél? Ezeket előtte nem gondoltad végig?


Amúgy édesapám anno benne volt a szépemlékű Legyen ön is milliomosban, csak egy telefontesztet csináltattak vele, de annyira jól teljesített, hogy azonnal behívták. Míg van ismerősünk, aki hónapokig próbált bejutni, jelentkezést jelentkezés után küldött be. Szóval ha megvan a tudásod hozzá, akkor van esélyed, ha nincs, akkor nincs.

Te tudod megítélni, hogy mennyire vágod az ott feltett kérdéseket, stb.

2011. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves Második: köszönöm! A baba miatt még gondolkodom picit...



elsőnek: most legalább látod, milyen egy ÉRTELMES válasz. Tanulhatnál :)

2011. jan. 19. 10:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Menj el! Ha már eddig eljutottál! Veszíteni nem veszítesz vele. És mi van ha bekerülnél és nyernél??
2011. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából én is úgy voltam, hogy csak jelentkeztem, mint eddig jó néhányszor, de soha nem hívtak vissza. Egy ismerősömet 1 (!) év után hívták föl a Legyen Ön is Milliomosba. Szóval nem számítottam rá, igaz jobban átgondolhattam volna.
2011. jan. 19. 10:37
 8/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok: a baba miatt ne aggódj, ha van ki vigyázzon rá. Egy napra kellene otthagynod apukára.

Próbáld ki magad, érdekes tapasztalat lesz, ha már jelentkeztél, és behívtak első körben, az végülis jó jel. Apukám is örült, hogy elment, pedig ő is utazott 5 órát érte :) Nem került játékba, mert nem nyomta elég gyorsan a gombokat az elején :)

Ha jól értem, még áll előtted egy szűrő. Mi volt az első? Telefonos teszt?

2011. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Semmi teszt nem volt,elküldtem e-mailben a jelentkezést, rövid bemutatkozással+hogy mire költeném a pénzt... És másnap hívtak, hogy szombaton menni kéne egy válogatásra. mondtam , hogy ok., csak a párommal meg kell beszélni, mondták, hogy ma hívjam őket vissza, kivel megyek. Ennyi volt.Még nem telefonáltam.
2011. jan. 19. 10:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Ha nem okoz nagy gondot az útiköltség, akkor amondó vagyok, hogy próbáld ki magad, max nyersz egy kis pénzt, vagy kiderül, hogy tök okos vagy :) Persze ez a ti döntésetek.

Mindenesetre sok sikert!

2011. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!