Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki drukkol ma este Király L. Norbinak? Szerintetek mennyi rá az esély, hogy továbbjut?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még mindig inkább neki drukkolok, mint Vecának, vagy Nicolas-nak...
2010. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyen énekesek mellett már ideje lenne kiesnie! Tényleg jófej megy igazi egyéniség, de a többiek mellett már nem állja meg a helyét! De ígyis-úgyis híres lesz szerintem!
2010. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mi is drukkolunk neki! Bár azt beláthatjuk, hogy nem sok hangja van, inkább a ,,Csillag születik"-ben kellett volna indulnia! Mert ő inkább egy csillag, mint egy énekes....
2010. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok esélye van, de ha miatta esik ki Csabi...

Nem értem, miért nem bírják már kiejteni Norbit. Jó, szeretre méltó, és jól adó elő. De azt mondják, az X-faktorban számít a hang is, nem csak a show. Akkor még miért van itt?

Nem hiszem,hogy jól nézne ki, ha ő képviselné a magyarokat, mikor más országokban énekesek nyernek...

Szóval... Szerintem neki mostmár a negyedik helyen megkellene állnia.

2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez amit most művel, ez nagyon gáz...

Semmi hangja nincs, remélem kiesik végre.

2010. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Norbi lesz az x-faktor!!!Emberek ez egy tehetségkutató műsor,persze ő egy egyéniség,és bár nincs túl sok hangja,de azért ő tud a legjobb műsort csinálni
2010. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csabi is tud showt csinálni! Lsd: Klubkoncertek.

Sőt, ezt maga Norbi is megmondta...

2010. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
legjobb 12be azér bekerülhetett:) ott még szerettem.. aztán legjobb 6nál mikor Kati kiesett akkor gondolkoztam el hogy ő most még mit keres itt ? :O és amikor veca kiesett akkor már mondtam hogy pff.. takarodjon már :S én a kezdetektől Nikolasnak szurkolok :) de norbi egy egyéniség és sokra viheti de nem az X-faktorba :S
2010. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Király Norbi KIRÁLY.

Remélem továbbjut.

Amúgy senkinek sem tűnt fel,hogy Csaba mennyire nagyképű?

2010. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én neki szurkolok! nagyon jó, vicces és szerintem senki sem tudna olyan mélyen énekelni mint ő :):):)

És vissza akarnám kapni a régi Norbit... mostanában olyan -mű- megmondják mit csináljon éneklés közben... Először mikor bekerült nagyon szuper volt! azt csinált a színpadom amit akrt(táncra értem) önmagát adta és hülyseskedett!

Ő a király!!!

Remélem visszakapjuk a régit,de igy is nagyon szuper!!!

2010. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!