Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó kiesett. Vélemények a...

Anikó kiesett. Vélemények a párbajról?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy Éva ment vissza, neki drukkoltam. :)

És ti hogy látjátok?

Köszi a választ! :)


2011. máj. 1. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
szegény Ani, annyira sajnálom, megérdemelte volna h finalista legyen !!! hülye rtl-.-"
2011. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon bízom benne, hogy nem az a műmájer bájgúnár nyeri meg a finálét, hanem Alek.
2011. máj. 1. 22:43
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Anikó alamuszi. Éva kimondja mait gondol, még ha fesztivál lesz is
2011. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sikerült három ellenszenves embert bent tartani, így már végképp nem érdekel ennek a sz@rságnak a vége. Alkesz következő cirkuszába pedig véletlenül sem fogok belefolyni, leszoktatom magam még az rtl-ről is.
2011. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindkettőjüket kedveltem de azért picit rosszul esett hogy Éva ment vissza. De legalább tudom hogy nem sokon múlott... Mostmár csak azt remélem hogy nem Alek nyeri meg.
2011. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt szerettem volna, ha Anikó megy vissza. Évával sincs semmi bajom, nekem kifejezetten szimpatikus hogy kimondja amit gondol, csak szerintem egyszerűen már unalmas amit csinálnak Alekosszal. Ő nyomul, Éva elutasítja, nem szólnak egymáshoz, aztán meg kibékülnek és egymás nyakába borulnak.
2011. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!