Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó kiesett. Vélemények a...

Anikó kiesett. Vélemények a párbajról?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy Éva ment vissza, neki drukkoltam. :)

És ti hogy látjátok?

Köszi a választ! :)


2011. máj. 1. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
HálaIstennek! :D
2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ugye? :D

Én is ezt mondom. :D

2011. máj. 1. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is Évának szurkoltam, szóval örülök, de pozitívan csalódtam Anikóban, mert valami olyan szintű ocsmány viselkedésre számítottam tőle, mint a Gigitől... de egész normális volt, szóval most annyira nem voltam kárörvendő, mint a Giginél:DD
2011. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy voltam vele, hogy mindegy ki megy vissza, de azért Évának jobban drukkoltam. Anikóban egyébként én is kellemesen csalódtam.
2011. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyom szomorú vk. mert kiesett Anikó.:(

A véleményem Éváról:rengeteg pozitív változáson ment át ezidáig,de még korántsem szimpatikus nekem.Még rengeteg feladat vár rá,hogy teljes értékű ember legyen.Az illemet sajnos még nem ismeri.

2011. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez igaz. A Gigiről nekem is meg volt a véleményem, de Anikó tényleg normálisabb, mint a Gigi.

:)

2011. máj. 1. 22:28
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
nagyon örülök neki!!!
2011. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon nagyon örülök. Nagíon bírom Évát az elejétől kezdve. Mindig kimondja amit gondol,akár jó akár rossz, nem játsza meg magát,kicsit labilis az igaz és nagyon önbizalomhiányos és bizonytalan. De mindennel együtt nagyon szimpi és szerethető. Anikót nagyon nem bírtam, mostanra semleges lett, téynleg normálisan viselkedett most.

HAJRÁ ÉVA!!!!!!!!

2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

(:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a + pacsi!

2011. máj. 1. 22:39
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Először is azzal kezdem,hogy Gigit én se bírom,de nem gondoljátok,hogy Gigi azért viselkedett a párbajon Éva módra,mert ezt hozta ki belőle az,hogy Éva folyton közbekiabált abba, amit ő mondani akart? Ezt most is eljátszotta, csak rászóltak a műsorvezetők,és Anikó sem volt vevő erre a stílusra. Gigi párbajnál azért nem szóltak rá, mert ahogy az emberek többsége, úgy a két műsorvezető se bírja Gigit.

Erről a párbajról az a véleményem, hogy tudtam, hogy így lesz. Annyira kiszámítható az rtl. Azt is lehet tudni, hogy amikor harmadjára mutatnak állást,akkor épp ki vezet stb.

Higyjétek el, hogy Jerzy fogja nyerni, és ez nem a szavazókon múlik. Csak emlékezzetek Majka esetére.

2011. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!