Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülsz annak hogy Jerzy ment...

Örülsz annak hogy Jerzy ment vissza?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülök neki. Végre kinnt hagyták a Rác urat !

Sokkal jobb Bécinél? Szerinted?


2011. ápr. 17. 21:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%
tényleg gúnyolódva írtam, mer nincs annál jobb szórakozás, mint az alekosz-fanokat osztani:D azok meg tök komolyan válaszolnak:P mind1 léyneg, hogy béci nyert ezen a legtöbbet és ő nyerte meg az egészet:D
2011. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Jaj ez jó! :))


Haver!

Veszíteni is tudni kell!

Miért nem adod fel?

2011. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
én meg az ilyeneken röhögök:D:D
2011. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Thurston ***** válasza:
0%

Látod. Így megy ez. Amennyire te képes vagy azt gondolni, hogy lehülyézhetsz bárkit, és igazad van, mertcsak, pont olyan jogunk van azt mondani, hogy márpedig te vagy a legostobább ganaj az egész világon, és pont annyira igazunk lenne. (Elvégre ugyanolyan kiváló érvekkel támasztottuk alá mindezt, mint te.)

Tehát nyugodtan nyomathatod ezt, ha te azt gondolod, hogy júj de beégeted azokat, akik nem rajonganak a bélusodért, de tekintve, hogy ezt rajtad kívül (ahogy nézem) mindenki szánalmasnak véli, el kéne gondolkoznod, hogy ki ég. (Mert ez pont olyan helyzet, amikor a többség véleménye a mérvadó, még ha ezt te nem is tudod felfogni.)



Azért gondolom, hogy mindezt mégis felfogod, mert szerintem csak viccelődsz, trollkodsz. Túljátszottad. Ember nem lehet ilyen hülye.

2011. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Thurston ***** válasza:
0%

"nem tudtok már ennél a savanyú a szőlő dumánál jobbat kitalálni?"


Ez a legjobb. Ezekszerint magad is belátod, hogy te csak próbálsz számodra minél frappánsabbanak tűnő szöveggel trollkodni. És mi azért nem próbálunk a savanyú szőlőnél jobbat kitalálni, mert mi nem kitaláljuk a dolgokat (mint te), hanem a tényeket közöljük. Az meg nem fog megváltozni, csak azért, mert te ennél keményebbnek tartod magad.


(Na, emiatt mondom azt, hogy ez kamubalhé. Mert olyan nincs, hogy valaki ennyire pontosan a saját hozzászólásainak mondjon ellent MINDIG. Csak ha direkt próbálja játszani a hülyét.)

2011. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
én mondok ellen saját hozzászólésaimnak? mikor te a másik ilyen kérdésnél még a másikat szidod, meg azt állítod, hogy pár hete már nincs is bajod bécivel itt meg teszed a nagyot? na na na erre varjál gombot!!! na most égtél be kisapám
2011. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Is is.egyreszt orulok masreszt ugy erzem nincs eselye Alekkal szemben...sajnos
2011. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

21:43, teljesen egyetértek Veled :)


Thurston, ez nekem is furcsa. A többi erről szóló kérdésnél azt szűrtem le, hogy inkább Béci pártján állsz, mint Éva-Alek, de lehet, hogy én tévedtem.

2011. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

a szavazásról meg annyit hogy volt közük hozzá!!!

Igen mert a szavazást ellenőrzik! az rtl megkér embereket hogy szavazzanak és perkálnak nekik saját maguk pénzét szavazzák el! ezért mindehez van közük

2011. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!