Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülsz annak hogy Jerzy ment...

Örülsz annak hogy Jerzy ment vissza?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülök neki. Végre kinnt hagyták a Rác urat !

Sokkal jobb Bécinél? Szerinted?


2011. ápr. 17. 21:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
Alekosz megy a Cordiába , Béci vissza a tanyára :DD
2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%
Mi van te kis méregzsák ideges vagy? Kiesett a Bécikéd? :D Alekosznak innen már sima az út a győzelemig remélem és ez fáj mi? Ez a párbaj lehetett volna Alekosz-Béci néven is mert itt Alekosz fanok szavaztak igazán :D
2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Örülök csak az a kérdés,hogy Alekosz ellen is fognak-e ennyien szavazni,szerintem azért nyert mert sokan utálják Bécit.
2011. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon örülök neki ennek így kelet lennie

Béci nagyon lenézte Jerzyt csak Gigi miatt volt kedves vele

Megérdemelte hogy ellene esett ki.

2011. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
nem.
2011. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
én ˜örülök :)
2011. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Van akinek zöldkéz van akinek meg ne : )
2011. ápr. 17. 22:17
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Imádom Jerzyt,egy nagyon kedves,intelligens srác,nem haragtartó,megbocsátó,segítőkész,szeretetre méltó srác.Nézzétek meg,Évával is milyen kedves,pedig hányszor megbántotta már.Jerzy megérdemelte a győzelmet,nagyon nagyon örülök neki!A Rácz meg kínjában csak vigyorgott,hogy lesz majd neki úgyis 2 háza,meg 2 autója,meg olyan szánalmas dumát adott ott elő,amikor megtudta,hogy kiesett.Akkor már magyarázott kínjában össze-vissza mindent.Hajrá Jerzy!!!!!!
2011. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%

"úgy értem, hogy közötök nem volt a szavazáshoz, és ezt levághattátok volna abból, hogy hogyan változtak az arányok. Mellesleg rohadtul nem savanyú a szőlő, mert csak azért akartam bécit bent tartani, mert akkor legalább 1 normális bent marad volna , de most nézhetitek az alekosz ronda fejét, ahogy rángatja. GRATUÁLOK:D szánalmasok vagytok"


Savanyú a szőlő?

Te vagy szánalmas,mint a szeretett Bécikéd!

Kiesett a rákba!

Igen!

Megtud változni az állás,Évánál is megváltozott!

Nem kell az RTL-re fogni!

Bécinek kinn a helye!!!!

2011. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ezen az utolsón jót nevettem. Akkora abszurdum, hogy azt hinné az ember csak gúnyolódva írta valaki..:D Nagyon remélem.
2011. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!