Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtatok hogy nemcsak OLI...

Tudtatok hogy nemcsak OLI megy vissza a villaba?

Figyelt kérdés
Orulok neki,ugy nem lett volna igazsagos.
2011. ápr. 15. 08:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik embernek sem kellene visszamenni.
2011. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező nagyon el vagy tévedve.

CSAK is akkor igazságos, ha CSAK Olivér megy vissza, senki más(perrsze nem a játékra...). Méghozzá azért mert őt szavazták meg a nézők. Ennyi.

2011. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
A nézők egy pici töredéke szavazta meg.nem mindenkinek van internete,vagy ha van is,akkor nem mindenki ér rá kattintgatni.biztos volt egy pár ember,aki egy órán keresztül olira kattintgatott!
2011. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés pedig az volt szavazásra kiírva, hogy ki hiányzik a legjobban a villából, nem pedig, hogy ki menjen vissza. Egyébként Olika és bűvköre valóban eljátszadozhatott a billentyűkön az egy óra alatt. Én őt nagyon nem bírom, de másokra sem szavazgattam.
2011. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az hogy online megszavazták, na az semmit nem jelent, én sem szavaztam senkire, pedig van internetem, Oli fanok álltak rá a szavazásra.


Sokan nem kíváncsiak rá, legalábbis a környezetemben senki sem szereti, ahogyan Alekoszt sem.


Persze ki kell tölteni a megszabott időt, főleg, hogy Laci is kiment, előtte pedig a Gina....

2011. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

azért küldik vissza Gigit is, hogy legyen aki főz, mosogat és takarít azon az egy héten, míg Oli bent lesz a villában.

nagyon kafa lesz! Oli és Alek eggyütt isszák le magukat az ingyen piából a sárga földig, én is szivesen betársulnák hozzájuk! (csak azért is, hogy lássam éva ábrázatát, hogy nem foglalkozik vele senki...)

2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mitől lenne fair az, hogy beküldenek valakit, aki Béci ellen kampányol? Nem is Alekosz a lényeg neki, hanem az, hogy a Bélát mindenhol lehúzza. Ez így szerintetek korrekt a többi játékossal szemben, ha csak ő megy be? Miért ne mehetne Gigi is? Ő kapta a 2. legtöbb szavazatot. A kérdésben pedig az nem szerepelt, hogy akit megszavaztok az visszamehet, és az sem hogy úgy szavazzatok, hogy csak ő mehet vissza. Egyébként meg ez az online szavazás marhára a nézők véleményét tükrözi. Mintha te még nem szavaztál volna soha, elég ha sok Olika majmoló ott ül és a műsor alatt folyamatosan rá szavazgat. Nem minden néző vágya Simor Olivér, ebben biztos lehetsz. Tudom, hogy a te lelkednek jól esne, ha csak ő menne vissza erősíteni, hogy Bécinek esélye se legyen, de azért ennyire még az RTL se sz.emét.

Ja a válaszom annak szól, aki szerint az nem fair, hogy Olivéren kívül más is visszamegy.

2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

OLIVÉR!

a cukipofa...

[link]

2011. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Erre a visszaköltözés cuccra kíváncsi leszek
2011. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Alapból hülyeség, hogy egy kiesett játékos visszamegy akár csak 1 órára is, mert az tuti, hogy nem fogják be a szájukat, és dumálnak kinti dolgokról. Olivér majd elmeséli, hogy micsoda tábort hozott össze stb.
2011. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!