Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtatok hogy nemcsak OLI...

Tudtatok hogy nemcsak OLI megy vissza a villaba?

Figyelt kérdés
Orulok neki,ugy nem lett volna igazsagos.
2011. ápr. 15. 08:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ki megy meg?
2011. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Már kiszavazott villalakó visszaküldése semmi esetben sem igazságos. Különösen nem akkor, ha olyan őrült módon kampányol egy még bent lakó mellett, mint az a tapló.
2011. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem egy korrekt lépés.

Bár szerintem alapból, ha visszamegy egy régi lakó, csak kis időre, tehát ő már nem nyerheti meg.

Viszont visszaengedni egy olyan személyt, aki "már mindent tud a külvilágról", nem egy korrekt lépés. Még akkor sem, ha meg van tiltva neki, hogy egy szót is mondjon a többieknek.

2011. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről, csak nem tudom mennyire hiteles az infó.

Csak Olivért nem akarták volna visszaküldeni, mert úgy csak Alekoszékat erősítette volna, hanem több villalakót is, de hogy mindet vagy csak egy pár embert az nem tudom, de ők már nem a nyereményért lesznek bent, és a Béciék párbaja után mennek majd be, de vasárnap kiderül, hogy így lesz-e.

2011. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Itt van az infó, na de ha Jerzy kiesik, Gigi meg bemegy akkor sok értelme nem lesz, de mindegy...bár nekik sok jövőt nem látok a kapcsolatukban.

[link]

2011. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolso,Gigi azert megy be mert ha egyedul Oli menne be az ugy nem lenne fair Becivel szemben,hisz mindenki tudja Oliver miert megy be(ugy ahogy van az egesz nem igazsagos,dehat ez van)
2011. ápr. 15. 11:09
 7/23 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 11:10
 8/23 anonim ***** válasza:

1. majd meglátjátok vasárnap h mi lesz addig mit kell kavarni?


2. miért is nem igazságos ha csak Oli megy be? online szavazás volt erről, és messze Oli nyerte! akkor úgy igazságos hogy csak az menjen be akit megszavaztak.


vagy szerintetek a végén majd mikor győztest hírdetnek az sem igazságos, vagy mi? hogy gondoltátok ezt? akkor is egy valakit szavaznak meg győztesnek az kapja a fődíjat a másodiknak nem adnak fájdalomdíjat, ezen a szavazáson Olivér nyert, akkor mi a fszt keresne bent Gigiribanc vagy a többi régi villalakó?


mellesleg menjen Gigike is kit érdekel? nyilvánvaló, hogy az emberek Olit akarják, és ő lesz ott a lényeg...

2011. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 alkesz éva ***** válasza:
50%
Pont Olikára nem vagyok kiváncsi
2011. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

tudtam


kiment Laci úgyhogy ki kell tölteni azt az egy hetet valamivel

2011. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!