Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azt tudtátok, hogy Laci az...

Azt tudtátok, hogy Laci az életét adta emberekért?

Figyelt kérdés

[link]

03:28 körül


Már nem is él?


2011. márc. 10. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jah, hallottam, Laci újabb értelmes kijelentése...
2011. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

király, akkor az már csak Laci hologramja?


milyen emberekért?

2011. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen és Elvis is él.............
2011. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem arról az oldarról vizsgáljuk, hogy milyen nyelvbotlás, akkor is ki a fszomat érdekel, mikor egésznap csak eszik, alszik, nem csinál semmit, csak előadja, hogy ő amúgy kint mekkora arc, meg ha valami nem tetszik neki, akkor olyan, mint egy sértődött disznó, és egyből fenyegetőzik, hogy őt csak ne idegesítse fel senki, mert ez meg az lesz.
2011. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Thurston ***** válasza:
100%

00:50


Minden szavaddal egyetértek. A mai dolgok után még mindig őt utálom a legjobban.

2011. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Húzzon haza ez az ANYAKOCA Laci.


Anikó jó beszolt neki :D

http://www.youtube.com/watch?v=-tp1x-Y2yik

2011. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Igazából nem tudom, Laci eddigi pályafutása milyen tevékenységet takar, ezért ezt az oldalát nem is akarnám kritizálni. Azt megértem, hogy közte és a villalakók közötti generációnyi korkülönbség számára nehézséget okoz, ő azért már kicsit másként látja a világot, mint itt a tizen- és huszonéves kritikusok, és kicsit többet rakott már le az asztalra is, mint bármelyik villalakó társa, pl. a harminc feletti Alekosz is, aki még mindig a szülei nyakán élősködik, mert mint személyzeti ajtónálló csak annyit keres, ami a személyes kényelmét szolgálja. Laci csupán csak tiszteletért tiszteletet vár el, szerintem jogosan. Tökéletesen megértem, ha Szandi gusztustalan húzása őt megviselte, én sem éreznék másképp a helyében. Valószínű én is engedtem volna a kisasszony erőszakos követelődzésének, már csak a békesség kedvéért is, mert aki maga nem köpönyegforgató, ezt feltételezi a másikról is.

Az igaz, hogy a harcos szövegből egy kicsit visszavehetne, de mivel ő ilyen életstílusban és közegben tölti élete java részét, ezt nem könnyen vetkőzi le a villában sem. Őt ilyennek kell elfogadni túlzott kritikák nélkül, mint ahogy a félnótás Alkesz szánalmas viselkedését is pozitívan fogadjátok.

2011. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Rosszul fejezte ki magat mert ideges volt,miert kell rondak legyetek,sokkal rendesebb mint barki mas a villabol.
2011. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ühü, igen persze...
2011. márc. 11. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Életét adta értük? Mert kiment Izraelbe? Hagyja már magát...

Pont annyit segített elő a világnak, hogy még szarabb legyen.

2011. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!