Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki elmagyarázná?

Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
VV-ről lenne szó. Mindenhol azt hallottam, hogy ilyen még nem volt a VV történetében, hogy valaki feladta volna, mint most a Laci. Én úgy tudtam, hogy pl. a házaspár kategóriában indulók is úgy adták fel. Vagy itt most arra gondolnak, hogy még senki nem készült ki pszichésen a játéktól? De végülis a többi is azért adta fel, mert kiborult volna előbb utóbb.
2011. ápr. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
El lett magyarázva már egy korábbi kérdésnél is. EGÉSZSÉGÜGYI PROBLÉMA miatt még senkinek sem kellett kiszállnia a játékból. Ha azt vesszük akkor igen, Gina is maga hagyta abba, és kikészült, de mégsem úgy, mint most Laci, akinek annyira betett ez az egész, hogy a lelki problémái miatt fizikálisan rosszul lett, és mentőt kellett hívni.
2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként mi az, hogy a többi? Egyedül Gina hagyta abba szabad akaratából, Zsuzsit kizárták.
2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Laci nem azért adta fel mert olyan nyivák volt mint Gina, hanem mert az egészsége nagyon megsínylette volna, ha most nem adja fel. A kettő teljesen más. Ő igazából rákényszerült hogy feladja, Ginának meg az volt minden vágya hogy mehessen haza.
2011. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ez a "trasgédia a valóvilágban, ilyen még soshasem történk"... blablabl ez csak a szenzáció hajhászás része. Tehát egyszerűen semmit nem jelent.
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg azért az sem mindegy, hogy Gina még a játék elején kiszállt, Laci pedig a célegyenesben kényszerült abbahagyni.
2011. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!