Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy mi az az Éden Hotel?

Figyelt kérdés

Sorozat, vagy ilyesmi??Minden második kérdés erről szól,és fogalmam nincs, hogy mi az??

Elárulná valaki?

Hol közvetítik, melyik adón?


2011. máj. 15. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A Viasaton megy, hát ilyen reality show féle. Úgy kezdődött h az elején beköltözött az Éden hotelbe 5 csaj, 5 pasi. Ők kezdték el a játékot, párt kellett találniuk a párválasztó ceremóniáig, de közbe mindig jön egy uj játékos, és hát igy vkinek nem jut pár soha, és az kiesik.

De am mindig vannak benne olyan csavarok, amire az ember nem is számít. Ahogy Éva mondja a műsorvezető.. "az Éden Hoptelben bármi megtörténhet":D

szal soha nem tudni h kiesik ki. Sztem nagyon izgalmas:)

2011. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahhha, én azt hittem, hogy valami sorozat!!:))

Mióta megy???

Érdemes még bekapcsolódni?

2011. máj. 15. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Már lassan vége.De lesz Éden hotel 2.
2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a műsorban lett valaki terhes,az egyik kiesett sráctól,vagy mi?
2011. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis műsor, de én nem néztem az elejétől, mert kicsit unalmasnak tűnt, de most már tényleg nagyon izgi!!!

Most már szerintem ne kapcsolódj be, majd nézd a másodikat.

2011. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tehát akkor egyedül kell jelentkezni,és ott bent párt találni,jól értem?Párban akkor nem is lehet jelentkezni?
2011. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!