Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hetedik menyországos (7heaven)...

Hetedik menyországos (7heaven) kérdés! Aki nézi, elmagyarázna valamit?

Figyelt kérdés

Kimaradtam pár részből, és teljes a képzavar!!

Mary miért költözött el?És miért haragszik a szüleire?És Robira miért haragszanak Mary szülei-tesói?


Köszi!


2011. máj. 11. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert elkezdett rossz útra térni. Nem tanult tovább, hanem elment dolgozni, de mindenhol csak pár napig bírta, szórta a pénzt, kiváltott hitelkártyát, arra is költött, vett kocsit részletre, de azt sem fizette. Hiába beszéltek vele a testvérei, szülei, teljesen hasztalan volt, ezért küldték el az ezredeshez, hogy majd talán nekik sikerül jobb irányba terelni.

A többit én sem tudom pontosan.

2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓ...:))


Köszi!:)

2011. máj. 11. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még annyival egészíteném ki az előttem szólót, hogy Mary azért haragszik a szüleire, mert elküldték őt az ezredeshez, hogy ott javuljon, de már kibékült velük :)


Robira meg mindenki haragszik, mert korábban átverte őket és Mary-t, de a legutóbbi barátnője kidobta és a szülei sem fogadják be, szóval nem volt hol laknia, Eric meg nem akarta, hogy ilyen közszállón legyen ilyen csövesekkel, szóval befogadták, amíg nem tud saját lakást szerezni

2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!