Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem nagyon értem ezt a reklámo...

Nem nagyon értem ezt a reklámot Oo valaki elmagyarázná?

2011. ápr. 15. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért feji a nigga a zsiráfot, mert ő éri el a szivárvány... aztán az meg megeszi és lefeji (Fejd meg a szivárványt) aztán meg megeszi azokat a bogyókat amik szivárvány színűek (Fald fel a szivárványt)

Szerintem...

2011. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi, nekemis ilyesmik vannak a fejembe, csakhát zsiráfot fejni.. xD

Meg... na mindegy :D köszi a választ

2011. ápr. 15. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég undorító...
2011. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hátigen.
2011. ápr. 15. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez a reklám célja,elérni hogy agyalj rajta,foglalkozz vele!Tehát ez a reklám tökéletesre sikerült,ugyanis ezen a héten,már rengetegszer írtak róla.
2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:P a tökéletes reklám egy bugyuta ötlettel amit egy ovis is kitalált volnaa :D
2011. ápr. 15. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

mi olyan bonyolult ezen?

a színes cukorkát a szivárványhoz hasonlítják, ahogy az öblítőt az üde szellőhőz, a snickerset az extrém dolgokhoz stb.

ezt úgy akarják érzékeltetni, hogy a szivárványból eszik a zsiráf és azért ad cukorkát.

plusz bele lehet magyarázni, hogy a "szivárvány megfejése" kifejezés az élet élvezete, azért olyan boldog a csávó. (na meg mert be van tépve, nem értem miért egy rasztát raktak oda, róluk mindenki tudja hogy nem a cukortól lesznek vigyorgók. lehet van thc a cukorkában?)

2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!