Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket is zavar, ami a TV2-n...

Titeket is zavar, ami a TV2-n és az RTLKlubon megy már egy ideje? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Lécci, aki csak a "nincsistévémcsatornát" nézi, az most nyomjon a vissza gombra és olvasson más kérdést!

Én szeretek tévézni, ha lefektettük a gyerekeket, szívesen megnéznék egy filmet vagy egy jó sorozatot.

De kezdődik ott, hogy az idióta sorozatok (BK, J-R) miatt fél10-kor kezdődnek csak el a "filmek".

Azzal folytatódik, hogy nem lehet normálisan végignézni már semmit, mert 20 percenként 10 perc reklám van.

Tegnap annyira szerettem volna megnézni a Bridget Jones naplóját, mert megboldogult szinglikoromon akartam nosztalgiázni egy kicsit :) Direkt ittam kávét, hogy fent tudjak maradni, de a sorozatos, véget nem érő reklámok kiverték nálam a biztosítékot, így fél 11-kor inkább kikapcsoltam a tv-t!

Azt meg, hogy a Született feleségek fél 11-kor kezdődik és 2 reklám is van közben, nagy szemétségnek tartom, mert azt szerintem elsősorban családos nők nézik, akik általában korán kelnek.

A híradó meg a másik fele! Miért nem lehet normálisan tájékoztatni a nézőket, miért a véres, gyomorforgató, felháborító hírek vannak előtérben, amiktől az embernek az életkedve is elmegy, mert azt hiszi, hogy csak ezek a rossz dolgok léteznek?

Szóval nekem már nagyon elegem van!

Persze, nézek mást, szeretem a Spektrumot, a Discovery-t stb-t, meg van FilmBox csatornánk is, tehát a tv2 és az rtl nélkül is tudok élni, csak jó lenne, ha nem néznék hülyének a nézőket!

Hogyan lehetne elérni, hogy kicsit humánusabbak legyenek? Talán ha lenne egy "nemzeti összefogás" az ügy érdekében, akkor talán történne valami, nem?

Ti mit gondoltok erről?


2011. ápr. 8. 07:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ebben a pénz éhes világban nem lesz összegfogás. A csatornáknak kell a pénz, és a reklámokban jó pénz van.
2011. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Tökéletesen egyetértek. Bár megkértél, hogy nyomjak a vissza gombra, mert én nem tévézek. Azért nem nyomtam mégse, mert pontosan a leírtak miatt nem. Iszonyatos összeget fizetünk a kábel tévéért, és semmit nem kapunk. ÁÁÁÁ nem is bosszantom magam.
2011. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nappal kifejezetten szeretem a reklámokat mert akkor a kisfiammal bármit megtehetek-fellehet öltöztetni sírás nélkül,vagy mocorgás nélkül bepelenkázni(1 éves) viszont mióta megszületett nem nagyon van időm elejétől végéig megnézni egy filmet,így amikor reklám van akkor megyek egy másik csatornára majd szépen elis alszom általában.

Ahogy első írta,kell a pénz...a reklámok erre vannak!

2011. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Pontosan ezért nem nézek tv-t mióta megszületett a fiam! Minden normális film olyan későn kezdődik, hogy a 20 perces reklám blokkokkal együtt éjfélig tart megnézni! Ahhoz én meg hulla vagyok, engem is rohadtul bosszant!
2011. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1/2 10-kor már ágyban a helye mindenkinek!


Nálunk ez úgy működik, hogy be vannak állítva felvételre a kedvenc sorozatok, és amikor időnk/kedvünk tartja akkor megnézzük! A reklámokat meg két mozdulattal át lehet ugrani! Semmit se veszítesz, ha másnap nézed meg.


Mindez a "luxus" havi 1000 Ft nettóba kerül (már mint a konverter bérlés), ami csak két doboz cigi ára.

2011. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Én már a sorozatokat inkább netről töltöm le. Ráírom pendrive-ra és megnézem a dvd lejátszón. Nincs reklám, általában előrébb is tartanak a neten, mint a tv csatornákon.

Este 8kor lefektetem a lányokat, és utána megnézek 1et. 9kor már én is alszom.

A kábeltvt lemondtam. M1-en is van híradó. Mi azt szoktuk megnézni reggel 6kor, amíg alszanak a gyerekek. 10 perces híradóba nem fér sok véres jelenet :-D

2011. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Ezért nem alapozok arra már, hogy milyen filmet adnak a tévében. Letöltöm, és megnézem, amikor nekem kedvem van hozzá. Mondjuk a Jóban Rosszbant én szoktam nézni, szóval engem nem zavar, meg én általában hajnali egyig simán fent vagyok. Inkább az zavar, hogy az ilyen IGAZÁN jó filmeket már ténylegesen hajnalban adják, nehogy véletlenül valaki is megnézze. Pl. múltkor éjfélkor még néztem a teletexten, hogy mit adnak, gondoltam egy órát még tévézek az ágyban. Meg is örültem, mert láttam, hogy a tv2-n lesz a Keresztapa, na aztán ez az öröm nem tartott sokáig, amikor azt is megláttam, hogy 00:50-kor kezdődik. Na de ez rendszeresen így szokott lenni, igényes, klasszikus filmeket mindig akkor lehet csak nézni, amikor már jóformán mindenki alszik, vagy ha nem is, de a végére tuti bealszik. Mondjuk tényleg tök mindegy, úgyis letöltöm amit nézni akarok. Csak pl. egy időben azt hittem, hogy az m1-en pl. főműsoridőben lehetséges ilyesmit is látni, de nem, ők is rákaptak arra, hogy ezeket a filmeket éjfél után kezdjék.
2011. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne én potn ezért názek sorozatokat a gépen felrattal, mint a DH-t Grey's anatomy-t.

Filmet a HBO-on vagy letöltve (utána átrakom a dvd felvevőre, így nem gépnél kell nézni)


Am úgy ha Híradóról van szó, leginkább az M1 agymosásos-személyi kultuszos híradójától vagyok kiakadva:-(((((((((


Leginkánn az Index-en szoktam megnézni a Híreket.


Mostanában étköznep hétfő-ked-szerdán a Viasat-on nézem a SATC-ot, sokadszorra, igazz n11-kor kezdődik, de annyira szeretem.

Ott csak 1 rekám van:-))

2011. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért akinek netje van tényleg meg tudja oldani. Mindent le lehet tölteni valahonnan, ha érdekel megnézed úgy reklám nélkül. A híradóról én is a töménytelen vér miatt szoktam le, de a neten vannak hírportálok is, ott válogathatsz hogy mit olvasol el és mit nem. Én nem hiszem, hogy ez ekkora probléma lenne. És a kereskedelmi tévék kizárólag a reklámokból élnek, a legnézettebb műsorok idején a legdrágább a reklámhely, így nyilván a jó filmekben lesz a legtöbb reklám. Ez sok-sok milliós üzlet, ezellen összefoghatsz te, akkor se érsz el semmit.
2011. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
30%
Igen, sajnos mi sem tévézünk az általad leírtak miatt. Néha veszünk néhány filmet online videokölcsönzőből, sorozatokat pedig DVD-n, azon legalább van eredeti nyelv is. Nem olcsó de legalább azt nézzük, amit szeretnénk, és mégsem sunyi lopás, mint a letöltés.
2011. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!