Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket is zavar VV Olivér?...

Titeket is zavar VV Olivér? Minden Alekosz-os adásban teli szájjal "beszél", szipog, mint a drogosok. Stb

Figyelt kérdés
Na meg a Villa léte alatt Anikót 2x megölelte, és emiatt a nője fogyott 10 kilót, akkor most már felakasztja magát, vagy mi lesz? Hiszen az összes bent lévő lányt kényszeresen ölelgeti Olivér. Enikő ezt vajon hogy viselni? Vagy az az egész is egy megrendezett álszent hisztéria volt a nézettség feltornázása érdekében?
2011. máj. 19. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A fő kérdésedet értem és a válaszom igen. De alatta mi ez a sok hablatty?
2011. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Biztosan vannak hibái Olivérnek de legalább nem játsza meg magát, egy valós, emberi karakter(hiszen senki sem tökéletes) és pont ezért szeretik sokan. Nekem például szimpatikus, hogy sokszor eszik műsorban is, mert ez egy teljesen normális tevékenység.
2011. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én a kezdetektől fogva hányok tőle. Nagyon ganaj ember szerintem, én egy szavát se hiszem el. Gonosz.
2011. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anikót nem csak 2x ölelte meg :D
2011. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thurston ***** válasza:
51%
Mint a drogosok. :'D
2011. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen zavar , és az Anikós ügyebn is igazad van!!! folyton ölelgeti ezeket a nőket -.-"
2011. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!