Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem lett iszonyú...

Csak szerintem lett iszonyú unalmas a VV4?

Figyelt kérdés
már akkor megtört valami, mikor Oli kiment, de utána még lehetett vna jó.Gombi is kiment, pedig aránylag ő is szórakoztató volt.Mostmár Szandika sincs, ehhez meg nem is fűzök hozzá semmmit:-( Aztán jönnek ezekkel a dögunalmas programokkal, jótékonysági hét, katonahét...eddig VV-függő voltam, de pl ezen a héten nem is nagyon néztem már.Annyira uncsi...:-(
2011. márc. 24. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
ez a katonai hét de sz.r volt..pfff
2011. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én élveztem, ahogy szenvedtek:D De, hogy azokba a fegyverekbe lett volna töltény, és szét lőtték volna egymást, húú.Abban a másodpercben megimádtam volna a VV-t!:D
2011. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem elég, hogy szarok a szereplők, még a programok is uncsik....egy fos lett az egész!!!Olikát akarom, meg Szandit!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 27. 18:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Most megint az Évát küldik párbajra, aki azért akciózik rendesen, nem olyan, mint a Gigi, Béci, Jerzy, Laci. Ezek nagyon unalmasak.
2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint pont akkor válik érdekesebbé a műsor, mikor frissítésként beküldenek egy-egy friss szereplőt, mint pl. most a katonai héten is a két kiképzőt. Nekem ez bejött. Annyira imádott kiesett játékosaitok pedig egyik sem bírta a hosszabb távú "kiképzést", mindegyik gyenge jellem volt. A tapló Olivér sem bírta volna tovább bent egy napig sem, mert idegroncs lett belőle, és arról csak és kizárólag ő maga gondoskodott. Szandi szintén nem okozott volna sok örömet, ha játékban marad. Persze ha valakiket a dühkitörések, hisztérikus rohamok, letargiában szenvedő, egészséges lelkivilágot nélkülöző emberkék látványa buzdít tv nézésre, annak már ez tényleg egyre uncsibbá válhat. Ők viszont feldobhatnák jó ötlet gyanánt az RTL-nek, hogy egy ideggyógyintézetet kamerázzanak be, ahol garantált lehetne az ilyen stílus folyamatos közvetítése. Külön programot sem kellene folyton szervezni, megoldanák a műsort a gondozottak és gondozóik.
2011. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amíg Olivér bent volt, addig lehetett röhögni a műsoron. Szórakozni. Azóta mi van? Így veszekednek, úgy veszekednek, ki kit fog kint hagyni, ki rakja magára a jelet, stb. Nagyon elhúzzák a műsort, elég lett volna 10 emberrel az egész, a töltelékeket nyugodtan ki lehetett volna hagyni. Nagyon ellaposodott az egész.
2011. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat akiknek Olivér jelentette az alfát és omegát.Ezek szerint elég lett volna ha Olivér megy be a villába egyedül.

Csak a felszínes szemlélő számára tűnhetett szórakoztatónak Olivér,mert aki némi empátiával nézte a viselkedését,az világosan láthatta hogy egy primitív tahó volt,aki a végére olyan idegroncs és agresszív lett hogy a lányok féltek tőle,és már úgy beszélt a többiekkel mint a kutyával.Ha ő megy vissza a párbajról kétszer akkora arccal,olyan pszicho-terror vette volna kezdetét hogy az amerikai börtönök legsötétebb cellái a villához képest szanatórium lett volna.

2011. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy Olivér volt egyedül az istenkirály.Hanem arról, hogy ők együtt(Alek, Éva, Oli, Szandi, Gombi sőt még talán Anikó is) csinálták a hangulatot.A másik klikk, BAIDSy, Szadigigi, Erzsike, Laci, egy dögunalmas banda, akik semmiféle hangulatot nem csinálnak, egy jó poénjuk nincsen.Szerintem meg akinek ez jelenti a szórakozást, hogy ezeket nézi, annak annyi fantáziája és kb annyi humorérzéke van, mint egy kőnek.
2011. márc. 28. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!