Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem ennyire unalmas...

Csak szerintem ennyire unalmas kaposvár?

Figyelt kérdés

Alig szokott lenni valami ebben a városban. Akár koncert vagy akármi (nem discora meg ilyenekre gondolok). Ha valaki még helyi, akkor el tudna sorolni 1-2 dolgot, amik szoktak lenni évente vagy lesz a közeljövőben kaposváron?

Esetleg ha Pécsen lenne még valami érdekesebb koncert vagy egyéb programok, azt is szívesen meghallgatom.


2011. jan. 1. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire rohadtul unalmas. Itt élek... Kétévente van szilveszteri buli a belvárosban. Augusztus 20-án semmi nincs szinte, minden évben Back II Black van (vagymiazanyám), ami már senkit sem érdekel. Normális koncertek nagy ritkán vannak, bár most már hely se nagyon van, ahol lehetne...

Amit ki lehetne emelni, az a Festők Városa Hangulatfesztivál és a Youth Football Festival (az utóbbi is ki tudja meddig...).

Ami engem vigasztal az a színház. Imádom. *-* Illetve a színészhallgatók vizsgaelőadásai. Na meg a mozi... De ezek egy vagyonba kerülnek sajnos. :/

Évek óta ígérgetik, hogy a felújítják a Nostrát és ifjúsági központot csinálnak belőle, sok szórakozási lehetőséggel, de persze ebből sincs semmi. Mondjuk azok után, hogy a színház felújítására sincs pénz... -.- Na mindegy.

Bocsi a kifakadásomért. :D

Remélem találsz valami jó programot. :)

Esetleg itt nézz körül: [link]

2011. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ.

Amúgy meg idén se volt szilveszteri buli, ahogy észrevettük. Vagy lehet, hogy rosszul informálódtunk róla. Már én is majdnem azon voltam szilveszter előtt 6 órával, hogy nem érdekel, elugrok Pestre (ahol Sonata Arctica is koncertezett akkor ) vagy Debrecenbe (ahol meg a Tankcsapda). De hát persze, hogy mindkettőnek a világ végén kell lennie tőlünk...

2011. jan. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!