Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem tul felt az...

Csak szerintem tul felt az anyukam?

Figyelt kérdés
14vagyok.anyum nmengedki csk 9ig.s buliba nm enged..a baratom szulinapjara 11ig elengedett..:-j..s nm tudom mar mitmondjak.mert akarmit mondok o aztmondta h kicsi vagyok..es felt.de szerintem mar azert tudok annyira vigyazni magamra..h ne eroszakoljanak meg vagy ussenek le az uton.s sztem azert van az h mikor anyum elmegy en iszok mindennap.s ilyenek.
2011. jún. 13. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőven engedékeny. Mit akarsz bulikba járni? Be se engednek jobb helyekre. xD

Barátod van? A többségnek azt se engedik, meg akkor se éjjeli bulikba vele, hanem max ézen fogva fagyizni este 6ig. XD

És persze, mikor kapsz egy kis ginát a málnaszörpödbe, aztán azt se tudod, hogy magyarázkodj otthon, mert te se tudod, akkor leshetsz. Egy 14 éves kislány vagy, még egy veled egykorú gizda srácnak se lennél ellenfél, leüt, kifoszt, megerőszakol, mint a pinty. Ráérsz még ezzel 6 év múlva.

Örülj, hogy ennyire el vagy engedve, és anyukádnak nagyon igaza van, hogy nem enged el. Naiv vagy. De, két kigyúrt állat ellen mit csinálsz? Sikítasz?!

2011. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat.igazadvan.csk baratom 18.s akkor szeretnek szorakozni vele..
2011. jún. 13. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
14 évesen ne a pasizással foglalkozz, mert felesleges. szép a gyerekszerelem, de te neked még gőzöd sincs arról, milyen szeretni valakit. Egyébként mindenki ezt mondja, hogy tud magára vigyázni, aztán úgy jársz mint én, akit 15 évesen részegre itattak és bedrogoztak egy buliban, és kórházba került. Ne akard ezt, életem legrosszabb korszaka volt.
2011. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!