Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem lett iszonyú...

Csak szerintem lett iszonyú unalmas a VV4?

Figyelt kérdés
már akkor megtört valami, mikor Oli kiment, de utána még lehetett vna jó.Gombi is kiment, pedig aránylag ő is szórakoztató volt.Mostmár Szandika sincs, ehhez meg nem is fűzök hozzá semmmit:-( Aztán jönnek ezekkel a dögunalmas programokkal, jótékonysági hét, katonahét...eddig VV-függő voltam, de pl ezen a héten nem is nagyon néztem már.Annyira uncsi...:-(
2011. márc. 24. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én sosem néztem, de kénytelen voltam hallgatni néha-néha hogy mi történik a villában -.-'.


szóval nekem is azt mondta valaki hogy nagyon unalmas lett már az egész , ez megmaradt bennem . szóval nem csak te szerinted unalmas.

2011. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is uncsi. Főleg, ha kiesne Alek és Éva, akkor már reménytelen is lenne a helyzet.
2011. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem már Éva is kezd idegesíteni ezzel az állandó hisztizésével.Mindig ezzel jön, hogy ő a nagypofájú őszinte csaj, közben meg ő is olyan kétszínű, mint Anikó.
2011. márc. 24. 12:15
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig tetszik, végre kiesett az utolsó ember is, aki idegesített (Zsuzsi, Tordas, Zsófi, Szandika... meg hát Gombi is zavart egy kicsit, de csak a sok rinyálása miatt).


Aki pörgős realityt akar nézni, az próbálja ki az Éden Hotelt (Viasat 3). Na arra aztán nem lehet mondani, hogy unalmas... :P

2011. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Pont így érzem én is, Oliver kiesése óta igaz voltak balhék de alapvetően sokkal unalmasabb azóta.

Alekosz Éva balhéi se izgalmasak már ugyan azt csinálják már sokadszorra.

Alig vártam már hogy vége legyen a jótékonysági hétnek, erre jön ez a katonai , ez is semmi lenne Éva nélkül.

2011. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Pont h jobb lett..:)

viszont ez a katona hét dög unalom.:/

2011. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem unalmas lett,hanem avas.Egy szappanopera ami mindennap megy,így nem csoda ha négy hónap után herótod van tőle.A műsor szerkezete nem változott,nem is változhat hiszen a villához van kötve.Felesleges mindennap nézni,és a villalakók se tudnak új oldalukról megnyilvánulni,már csak ismétlik önmagukat mint a CD lemez mikor beteszed a lejátszóba lenyomod a repeat gombot és újra és újra ugyanaz a zeneszám indul el.
2011. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

teljesen úgy érzem ahogy te, kérdező. Oli, Gombi, Szandi, ők olyanok voltak akik megalapoztak egy bizonyos hangulatot odabent. igen még Gombi is pedig őt sokan uncsinak tartják, de én bírtam néha nagy poénjai voltak. Szandika bár a végén már csak aludt, totál életet vitt a villába, Oli meg hát, mikor kiesett a VV siralomházzá vált azóta is az, semmi poén.

Éva már engem is egyre jobban idegesít, folyton rinyál, most már tényleg sok.

Béci-Laci-Gigigi-Jerzy felér egy akasztással, olyan unalmasak.

Alek se tud már magával mit kezdeni, Anikó meg bőg mindig.


Megszokásból nézem, meg reménykedem, hogy valami csoda történik... XD Igazából Alekosz miatt nézem.. de sajna a poénjai már nem a régiek, hiszen Szandika és Oli sincs ott, akikkel nyomták a poénokat.. nagyon sz.ar lett a VV.

2011. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kokakólalájt ***** válasza:
Szerintem is de ennek mindegyik VV áldozatául esett. Túl hosszúra nyújtják. Nem tudnak újat mutatni, ráadásul Olivér kiesése is sokat rontott a színvonalon. A harmadik szériában is az uccsó hónapban már csak abból állt az összefoglaló hogy Leó az udvaron állt, és szomorúan nézte az eget. Talán itt még lesz valami fordulat.
2011. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kiba.szott katonahét nem jpn be! Idegesít az a 2 parancsnok v mi a francok azok.
2011. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!